Search for your Races Live Results Stats Refresh
Sun Morning
Start29/05/2022 09:00
Interval03 mins
First StationHadnock Road Side
Second StationClub / Town Side
Race Crews Event
1 09:00
40 Monmouth School For Girls RC - HAB-WOOD
41 Staines Boat Club - STN-FRAMPTON
W J15 2x 17
2 09:03
71 Cardiff University Rowing Club - CFU-PHIPPS
72 Bath University Boat Club - BAU-DAFYDD-2
Op 1x AM 19
3 09:06
69 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-SALMON
70 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-JENDEN
Op 1x AM 21
4 09:09
15 Wimbleball Rowing Club - (C) THEED
16 Hereford Rowing Club - (C) KING
Mx MasC/D/E 2x 38
5 09:12
20 Hereford Rowing Club - (F) FLOOD
21 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - (G) Price
Mx MasF/G 2x 40
6 09:15
79 Cardiff University Rowing Club - CFU-LUCAS-ROAST
80 Exeter Rowing Club Ltd - EXE-COCKS
W 2x 42
7 09:18
10 Monmouth School For Girls RC - HAB-BERGLUND
11 Falcon Boat Club - FAL-TAGAEVA
W J14 4x+ 44
8 09:21
35 Staines Boat Club - STN-THOMPSON
36 A.B. Severn Boat Club - ABV-COXSHALL
W J16 2x 46
9 09:24
61 Upton Rowing Club - UPT-EDNEY
62 Llandaff Rowing Club - LLA-WEIGHELL
Op J15 1x AM 47
10 09:27
59 Upton Rowing Club - UPT-JONES-3
60 Monmouth Rowing Club - MON-COATES
Op J15 1x AM 48
11 09:30
88 Llandaff Rowing Club - LLA-QUARTERMAINE
89 City of Oxford Rowing Club - COX-HILL
W 4+ 49
12 09:33
86 Llandaff Rowing Club - LLA-HACKETT-2
87 City of Oxford Rowing Club - COX-RHOMBOID
W 4+ 50
13 09:36
84 Evesham Rowing Club - EVE-HAVILL
85 Monmouth School For Girls RC - HAB-WRIGHT-2
W 4+ 50
14 09:39
47 Falcon Boat Club - FAL-WOOD
48 Staines Boat Club - STN-BOND
W J15 2x 51
15 09:42
45 Monmouth School For Girls RC - HAB-SHILCOCK
46 A.B. Severn Boat Club - ABV-HODGSON
W J15 2x 51
16 09:45
43 Evesham Rowing Club - EVE-WHELAN
44 Staines Boat Club - STN-TAYLOR
W J15 2x 52
17 09:48
41 Staines Boat Club - STN-FRAMPTON
42 Falcon Boat Club - FAL-DEASY
W J15 2x 52
18 09:51
77 Cardiff University Rowing Club - CFU-GOULD
78 Llandaff Rowing Club - LLA-BUTTON
Op 1x AM 53
19 09:54
72 Bath University Boat Club - BAU-DAFYDD-2
76 Hereford Rowing Club - HER-HERRIOTT-2
Op 1x AM 53
20 09:57
74 Cardiff University Rowing Club - CFU-JACKSON
75 Cardiff City Rowing Club - CFC-WALLACE
Op 1x AM 54
21 10:00
70 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-JENDEN
73 Cardiff University Rowing Club - CFU-LILLEY-2
Op 1x AM 54
22 10:03 SF
28 Evesham Rowing Club - EVE-MONTGOMERY
29 Staines Boat Club - Dargue
Op J16 2x 62
23 10:06 SF
25 Falcon Boat Club - FAL-TYLER
26 Staines Boat Club - Pedro
Op J18 2x 63
24 10:09 SF
1 Bewdley Rowing Club - (F) GUNN
2 Bristol Ariel Rowing Club - (F) MOORE
Op MasE/F 8+ 64
25 10:12 SF
93 Cardiff University Rowing Club - CFU-PARKER
94 Cardiff City Rowing Club - CFC-CLARKE
Op 2x 65
26 10:15 SF
91 Ross Rowing Club - ROS-GRIFFITHS
92 Cardiff University Rowing Club - CFU-HUGHES
Op 2x 65
27 10:18 SF
97 Swansea University Rowing Club - UWS-MOORE
98 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-SARDAR
Op 4+ 66
28 10:21 SF
95 Evesham Rowing Club - EVE-HARRIS
96 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-RIGLER
Op 4+ 66
29 10:24 SF
33 Avon County Rowing Club - AVN-BODY
34 Evesham Rowing Club - EVE-HILL-2
Op J14 2x 67
30 10:27 SF
31 Falcon Boat Club - FAL-BRYANT
32 Avon County Rowing Club - AVN-MARSHALL-2
Op J14 2x 67
31 10:30 SF
53 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - (G) ATKINSON
54 Minerva Bath Rowing Club - (G) O'FARRELL
Op MasF/G 1x AM 68
32 10:33 SF
51 Evesham Rowing Club - (F) BALDWIN
52 Bradford on Avon Rowing Club - (F) STEPHENS
Op MasF/G 1x AM 68
33 10:36 SF
101 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-CHEETHAM
102 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-HALLETT
W 1x AM 69
34 10:39 SF
99 Cardiff University Rowing Club - CFU-CRITCHLEY
100 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-BURRIDGE-2
W 1x AM 69
35 10:42 SF
67 Evesham Rowing Club - EVE-RUSHBY
68 Staines Boat Club - STN-DARGUE
W J14 1x AM 70
36 10:45 SF
65 Avon County Rowing Club - AVN-DAVIDSON
66 Upton Rowing Club - UPT-HAWKINS
W J14 1x AM 70
37 10:48 SF
18 Evesham Rowing Club - (E) TAYLOR
19 Minerva Bath Rowing Club - (E) RICHARDS
Mx MasC/D/E 2x 71
38 10:51 SF
15 Wimbleball Rowing Club - (C) THEED
17 Abingdon Rowing Club - (C) HORNER
Mx MasC/D/E 2x 71
39 10:54 SF
23 Llandaff Rowing Club - (F) ROWDEN
24 Abingdon Rowing Club - (F) BAKER
Mx MasF/G 2x 72
40 10:57 SF
21 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - (G) Price
22 Llandaff Rowing Club - (F) MCCLENAGHAN
Mx MasF/G 2x 72
41 11:00 SF
82 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-SARGEANT
83 Bath University Boat Club - BAU-HARDS
W 2x 73
42 11:03 SF
79 Cardiff University Rowing Club - CFU-LUCAS-ROAST
81 Ross Rowing Club - ROS-MINY-GIANI
W 2x 73
43 11:06 SF
13 Monmouth School For Girls RC - HAB-PAYNE
14 A.B. Severn Boat Club - ABV-BRAY
W J14 4x+ 74
44 11:09 SF
10 Monmouth School For Girls RC - HAB-BERGLUND
12 Monmouth School For Girls RC - HAB-REES
W J14 4x+ 74
45 11:12 SF
38 Evesham Rowing Club - EVE-HANCOCK
39 Monmouth School For Girls RC - HAB-JONES-2
W J16 2x 75
46 11:15 SF
36 A.B. Severn Boat Club - ABV-COXSHALL
37 Monmouth School For Girls RC - HAB-LEAF
W J16 2x 75
47 11:18 SF
61 Upton Rowing Club - UPT-EDNEY
64 Falcon Boat Club - FAL-FLETCHER
Op J15 1x AM 76
48 11:21 SF
60 Monmouth Rowing Club - MON-COATES
63 Falcon Boat Club - FAL-PRENDERGAST
Op J15 1x AM 76
49 11:24 SF
89 City of Oxford Rowing Club - COX-HILL
90 Swansea University Rowing Club - UWS-HILLER
W 4+ 77
50 11:27 SF
85 Monmouth School For Girls RC - HAB-WRIGHT-2
87 City of Oxford Rowing Club - COX-RHOMBOID
W 4+ 77
51 11:30 SF
46 A.B. Severn Boat Club - ABV-HODGSON
47 Falcon Boat Club - FAL-WOOD
W J15 2x 78
52 11:33 SF
41 Staines Boat Club - STN-FRAMPTON
43 Evesham Rowing Club - EVE-WHELAN
W J15 2x 78
53 11:36 SF
72 Bath University Boat Club - BAU-DAFYDD-2
77 Cardiff University Rowing Club - CFU-GOULD
Op 1x AM 79
54 11:39 SF
70 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-JENDEN
75 Cardiff City Rowing Club - CFC-WALLACE
Op 1x AM 79
55 11:42 F
57 Staines Boat Club - STN-NEWTON WEIL
58 Wiltshire Scullers School - WSS-BROWN
Op J18 1x AM
56 11:45 F
49 Exeter Rowing Club Ltd - (D) KEIR
50 Minerva Bath Rowing Club - (E) THOMAS
Op MasD/E 1x AM
57 11:48 F
103 Avon County Rowing Club - AVN-WIESENTHAL-SAUNDERS-2
104 Avon County Rowing Club - AVN-GREENWELL
W J13 1x AM
58 11:51 F
8 Monmouth School For Girls RC - HAB-LAWLOR
9 Monmouth School For Girls RC - HAB-JONES
W J15 4+
59 11:54 F
4 Upton Rowing Club - (C) SCOTT
5 Hereford Rowing Club - (B) WATKINS
W MasB/C 4x-
60 11:57 F
55 Cardiff City Rowing Club - CFC-RUGMAN (G)
56 Exeter Rowing Club Ltd - EXE-WOOD (F)
W MasF/G 1x AM
61 12:00 F
6 Ross Rowing Club - Dean-lucas
7 Evesham Rowing Club - EVE-LOVELOCK
W MasF 4x-
62 12:03 F
29 Staines Boat Club - Dargue
30 Evesham Rowing Club - EVE-FERRIS
Op J16 2x
63 12:06 F
26 Staines Boat Club - Pedro
27 Llandaff Rowing Club - LLA-DONOVAN-DAVIES
Op J18 2x
64 12:09 F
2 Bristol Ariel Rowing Club - (F) MOORE
3 Minerva Bath Rowing Club - (E) TOWNSEND
Op MasE/F 8+
65 12:12 F
92 Cardiff University Rowing Club - CFU-HUGHES
93 Cardiff University Rowing Club - CFU-PARKER
Op 2x
66 12:15 F
95 Evesham Rowing Club - EVE-HARRIS
98 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-SARDAR
Op 4+
67 12:18 F
31 Falcon Boat Club - FAL-BRYANT
34 Evesham Rowing Club - EVE-HILL-2
Op J14 2x
68 12:21 F
52 Bradford on Avon Rowing Club - (F) STEPHENS
53 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - (G) ATKINSON
Op MasF/G 1x AM
69 12:24 F
100 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-BURRIDGE-2
102 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-HALLETT
W 1x AM
70 12:27 F
65 Avon County Rowing Club - AVN-DAVIDSON
68 Staines Boat Club - STN-DARGUE
W J14 1x AM
71 12:30 F
15 Wimbleball Rowing Club - (C) THEED
19 Minerva Bath Rowing Club - (E) RICHARDS
Mx MasC/D/E 2x
72 12:33 F
21 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - (G) Price
24 Abingdon Rowing Club - (F) BAKER
Mx MasF/G 2x
73 12:36 F
79 Cardiff University Rowing Club - CFU-LUCAS-ROAST
82 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-SARGEANT
W 2x
74 12:39 F
10 Monmouth School For Girls RC - HAB-BERGLUND
14 A.B. Severn Boat Club - ABV-BRAY
W J14 4x+
75 12:42 F
36 A.B. Severn Boat Club - ABV-COXSHALL
38 Evesham Rowing Club - EVE-HANCOCK
W J16 2x
76 12:45 F
60 Monmouth Rowing Club - MON-COATES
64 Falcon Boat Club - FAL-FLETCHER
Op J15 1x AM
77 12:48 F
87 City of Oxford Rowing Club - COX-RHOMBOID
89 City of Oxford Rowing Club - COX-HILL
W 4+
78 12:51 F
43 Evesham Rowing Club - EVE-WHELAN
46 A.B. Severn Boat Club - ABV-HODGSON
W J15 2x
79 12:54 F
70 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-JENDEN
72 Bath University Boat Club - BAU-DAFYDD-2
Op 1x AM
Sun Afternoon
Start29/05/2022 13:20
Interval02 mins, 30 sec
First StationHadnock Road Side
Second StationClub / Town Side
Race Crews Event
80 13:20
137 Bristol Ariel Rowing Club - (E) COLE
138 Stourport Boat Club - (E) BARNETT
Op MasC/D/E 1x PM 120
81 13:22
142 Hereford Rowing Club - (F) FLOOD
143 Bristol Ariel Rowing Club - (F) HOWIE
Op MasF/G 1x PM 122
82 13:25
171 A.B. Severn Boat Club - ABV-COXSHALL-2
172 Staines Boat Club - STN-WATERS
W J16 1x PM 124
83 13:27
147 City of Oxford Rowing Club - (B) CARRÉ
148 Upton Rowing Club - (B) Thompson
W MasB/C 1x PM 126
84 13:30
123 Upton Rowing Club - (E) BIRD
124 Llandaff Rowing Club - (E) ROWDEN
W MasE/F 2x 128
85 13:32
178 Evesham Rowing Club - EVE-ELIAS
179 Avon County Rowing Club - AVN-DAVIDSON-3
W J15 1x PM 129
86 13:35
176 Evesham Rowing Club - EVE-WHELAN-2
177 Falcon Boat Club - FAL-WOOD-2
W J15 1x PM 130
87 13:37
168 Avon County Rowing Club - AVN-FISHER-2
169 Avon County Rowing Club - AVN-CARTER-2
Op J14 1x PM 131
88 13:40
166 Avon County Rowing Club - AVN-MARSHALL
167 Falcon Boat Club - FAL-BRYANT
Op J14 1x PM 132
89 13:42
164 Llandaff Rowing Club - LLA-HANCZAR
165 Avon County Rowing Club - AVN-BODY-3
Op J14 1x PM 132
90 13:45
162 Staines Boat Club - Dargue-2
163 Monmouth School Rowing Club - MNS-FREYER
Op J16 1x PM 133
91 13:47
160 Evesham Rowing Club - EVE-HUDDLESTON
161 Staines Boat Club - Patel
Op J16 1x PM 133
92 13:50
158 Wiltshire Scullers School - WSS-FILSELL
159 Monmouth School Rowing Club - MNS-JENNERY
Op J16 1x PM 134
93 13:52
156 Evesham Rowing Club - EVE-LAMPARD
157 Staines Boat Club - Nash
Op J16 1x PM 134
94 13:55
190 Cardiff University Rowing Club - CFU-LUCAS-ROAST-2
191 Bath University Boat Club - BAU-HARDS-2
W 1x PM 135
95 13:57
188 City of Oxford Rowing Club - COX-ARMSTRONG
189 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-BURRIDGE
W 1x PM 135
96 14:00
186 Cardiff University Rowing Club - CFU-KINNELL
187 Bath University Boat Club - BAU-CHESSELL
W 1x PM 136
97 14:02
184 Staines Boat Club - STN-HARVEY
185 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-HALLETT-2
W 1x PM 136
98 14:05 SF
192 Bath University Boat Club - BAU-DAFYDD
193 Nottingham Trent University Boat Club - NTU-AUBREY
Op 1x PM 139
99 14:07 SF
195 City of Oxford Rowing Club - COX-TTs
196 Evesham Rowing Club - EVE-HILL
Op 2- 140
100 14:10 SF
198 Falcon Boat Club - FAL-mackay
199 Cardiff University Rowing Club - CFU-LILLEY
Op 4x- 141
101 14:12 SF
128 Staines Boat Club - STN-NEWTON WEIL-2
129 Monmouth School Rowing Club - MNS Chocolate
Op J18 2- 142
102 14:15 SF
201 Llandaff Rowing Club - LLA-HACKETT
202 Cardiff City Rowing Club - CFC-BUGERT
W 4x- 143
103 14:17 SF
204 Monmouth School For Girls RC - HAB-PRITCHARD
205 City of Oxford Rowing Club - COX-HILL-2
W 8+ 144
104 14:20 SF
207 Falcon Boat Club - FAL-JENKS
208 Avon County Rowing Club - AVN-WIESENTHAL-SAUNDERS
W J13 2x 145
105 14:22 SF
109 Ross Rowing Club - ROS-THORPE-WILLIAMS
110 A.B. Severn Boat Club - ABV-HODGSON-2
W J15 4x+ 146
106 14:25 SF
120 Evesham Rowing Club - (D) HAM
121 Staines Boat Club - (D) MAHONEY
W MasC/D 2x 147
107 14:27 SF
133 Evesham Rowing Club - EVE-RAMAGE-2
134 Evesham Rowing Club - EVE-SAVILL
Op J15 2x 148
108 14:30 SF
131 Upton Rowing Club - UPT-JONES-2
132 Falcon Boat Club - FAL-PRENDERGAST
Op J15 2x 148
109 14:32 SF
154 Falcon Boat Club - FAL-JENKS
155 Monmouth School Rowing Club - MNS-EDWARDS
Op J18 1x PM 149
110 14:35 SF
152 Evesham Rowing Club - EVE-HONOR-2
153 Falcon Boat Club - FAL-TYLER-2
Op J18 1x PM 149
111 14:37 SF
114 Wimbleball Rowing Club - (E) THEED
115 Evesham Rowing Club - (E) NICHOLSON
Op MasD/E 2x 150
112 14:40 SF
112 Llandaff Rowing Club - (E) BOWMAN
113 Avon County Rowing Club - (D) SAMANJOUL
Op MasD/E 2x 150
113 14:42 SF
107 Bristol Ariel Rowing Club - (F) MOORE
108 Monmouth Rowing Club - (F) BUTLER
Op MasD/E/F 4+ 151
114 14:45 SF
105 Minerva Bath Rowing Club - (D) WHETHERLY
106 Minerva Bath Rowing Club - (E) TOWNSEND
Op MasD/E/F 4+ 151
115 14:47 SF
118 Bradford on Avon Rowing Club - (F) STEPHENS
119 Abingdon Rowing Club - (F) BAKER
Op MasF/G 2x 152
116 14:50 SF
116 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - (G) CADOUX-HUDSON
117 Llandaff Rowing Club - (I) REEVE
Op MasF/G 2x 152
117 14:52 SF
212 Cardiff University Rowing Club - CFU-WILLIAMS
213 Cardiff University Rowing Club - CFU-YABSLEY
Mx 2x 153
118 14:55 SF
210 Cardiff University Rowing Club - CFU-FERREIRA DE LIMA
211 Cardiff University Rowing Club - CFU-DAVIS-2
Mx 2x 153
119 14:57 SF
140 Exeter Rowing Club Ltd - (D) KEIR
141 Minerva Bath Rowing Club - (D) HARDY
Op MasC/D/E 1x PM 154
120 15:00 SF
138 Stourport Boat Club - (E) BARNETT
139 Upton Rowing Club - (C) EDNEY
Op MasC/D/E 1x PM 154
121 15:02 SF
145 Evesham Rowing Club - (G) POLLARD
146 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - (G) ATKINSON
Op MasF/G 1x PM 155
122 15:05 SF
143 Bristol Ariel Rowing Club - (F) HOWIE
144 Ross Rowing Club - R(G) Jones
Op MasF/G 1x PM 155
123 15:07 SF
174 Evesham Rowing Club - EVE-SAUNDERS
175 Staines Boat Club - STN-THOMPSON-2
W J16 1x PM 156
124 15:10 SF
171 A.B. Severn Boat Club - ABV-COXSHALL-2
173 Evesham Rowing Club - EVE-HANCOCK-2
W J16 1x PM 156
125 15:12 SF
150 Bristol Ariel Rowing Club - (C) Hargraves
151 Evesham Rowing Club - (C) STAITE
W MasB/C 1x PM 157
126 15:15 SF
148 Upton Rowing Club - (B) Thompson
149 Exeter Rowing Club Ltd - (C) WOOD
W MasB/C 1x PM 157
127 15:17 SF
126 Evesham Rowing Club - (F) NUTTON
127 Llandaff Rowing Club - (F) BEAUCHAMP
W MasE/F 2x 158
128 15:20 SF
123 Upton Rowing Club - (E) BIRD
125 Evesham Rowing Club - (F) LOVELOCK
W MasE/F 2x 158
129 15:22 SF
179 Avon County Rowing Club - AVN-DAVIDSON-3
181 Falcon Boat Club - FAL-BAHADORI
W J15 1x PM 159
130 15:25 SF
177 Falcon Boat Club - FAL-WOOD-2
180 Evesham Rowing Club - EVE-WARREN
W J15 1x PM 159
131 15:27 SF
168 Avon County Rowing Club - AVN-FISHER-2
170 Avon County Rowing Club - AVN-HAWKINS-2
Op J14 1x PM 160
132 15:30 SF
164 Llandaff Rowing Club - LLA-HANCZAR
166 Avon County Rowing Club - AVN-MARSHALL
Op J14 1x PM 160
133 15:32 SF
161 Staines Boat Club - Patel
162 Staines Boat Club - Dargue-2
Op J16 1x PM 161
134 15:35 SF
157 Staines Boat Club - Nash
158 Wiltshire Scullers School - WSS-FILSELL
Op J16 1x PM 161
135 15:37 SF
188 City of Oxford Rowing Club - COX-ARMSTRONG
190 Cardiff University Rowing Club - CFU-LUCAS-ROAST-2
W 1x PM 162
136 15:40 SF
185 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-HALLETT-2
186 Cardiff University Rowing Club - CFU-KINNELL
W 1x PM 162
137 15:42 F
182 Falcon Boat Club - FAL-TAGAEVA-2
183 Monmouth School For Girls RC - HAB-WHITEHEAD
W J14 1x PM
138 15:45 F
135 Upton Rowing Club - UPT-JONES
136 Falcon Boat Club - FAL-BANNERMAN
W J14 2x
139 15:47 F
192 Bath University Boat Club - BAU-DAFYDD
194 Cardiff University Rowing Club - CFU-HUGHES-2
Op 1x PM
140 15:50 F
196 Evesham Rowing Club - EVE-HILL
197 Cardiff University Rowing Club - CFU-PARKER-2
Op 2-
141 15:52 F
199 Cardiff University Rowing Club - CFU-LILLEY
200 Minerva Bath Rowing Club - MIN-FOX
Op 4x-
142 15:55 F
128 Staines Boat Club - STN-NEWTON WEIL-2
130 Monmouth School Rowing Club - MNS Gold
Op J18 2-
143 15:57 F
201 Llandaff Rowing Club - LLA-HACKETT
203 Swansea University Rowing Club - UWS-JONES
W 4x-
144 16:00 F
204 Monmouth School For Girls RC - HAB-PRITCHARD
206 City of Oxford Rowing Club - COX-EALES
W 8+
145 16:02 F
208 Avon County Rowing Club - AVN-WIESENTHAL-SAUNDERS
209 Evesham Rowing Club - EVE-MOLSON
W J13 2x
146 16:05 F
110 A.B. Severn Boat Club - ABV-HODGSON-2
111 Staines Boat Club - STN-DAWSON
W J15 4x+
147 16:07 F
121 Staines Boat Club - (D) MAHONEY
122 Exeter Rowing Club Ltd - (C) BURKE
W MasC/D 2x
148 16:10 F
131 Upton Rowing Club - UPT-JONES-2
133 Evesham Rowing Club - EVE-RAMAGE-2
Op J15 2x
149 16:12 F
153 Falcon Boat Club - FAL-TYLER-2
155 Monmouth School Rowing Club - MNS-EDWARDS
Op J18 1x PM
150 16:15 F
112 Llandaff Rowing Club - (E) BOWMAN
114 Wimbleball Rowing Club - (E) THEED
Op MasD/E 2x
151 16:17 F
106 Minerva Bath Rowing Club - (E) TOWNSEND
107 Bristol Ariel Rowing Club - (F) MOORE
Op MasD/E/F 4+
152 16:20 F
117 Llandaff Rowing Club - (I) REEVE
118 Bradford on Avon Rowing Club - (F) STEPHENS
Op MasF/G 2x
153 16:22 F
210 Cardiff University Rowing Club - CFU-FERREIRA DE LIMA
212 Cardiff University Rowing Club - CFU-WILLIAMS
Mx 2x
154 16:25 F
138 Stourport Boat Club - (E) BARNETT
140 Exeter Rowing Club Ltd - (D) KEIR
Op MasC/D/E 1x PM
155 16:27 F
143 Bristol Ariel Rowing Club - (F) HOWIE
146 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - (G) ATKINSON
Op MasF/G 1x PM
156 16:30 F
171 A.B. Severn Boat Club - ABV-COXSHALL-2
174 Evesham Rowing Club - EVE-SAUNDERS
W J16 1x PM
157 16:32 F
148 Upton Rowing Club - (B) Thompson
151 Evesham Rowing Club - (C) STAITE
W MasB/C 1x PM
158 16:35 F
125 Evesham Rowing Club - (F) LOVELOCK
126 Evesham Rowing Club - (F) NUTTON
W MasE/F 2x
159 16:37 F
177 Falcon Boat Club - FAL-WOOD-2
181 Falcon Boat Club - FAL-BAHADORI
W J15 1x PM
160 16:40 F
166 Avon County Rowing Club - AVN-MARSHALL
170 Avon County Rowing Club - AVN-HAWKINS-2
Op J14 1x PM
161 16:42 F
157 Staines Boat Club - Nash
161 Staines Boat Club - Patel
Op J16 1x PM
162 16:45 F
186 Cardiff University Rowing Club - CFU-KINNELL
188 City of Oxford Rowing Club - COX-ARMSTRONG
W 1x PM