Search for your Races Live Results Stats Refresh
AM
Start26/06/2016 08:30
Interval03 mins
First StationLane A
Second StationLane B
Race Crews Event
1 08:30
30 Abingdon RC - ABN-Paetow
31 Lincoln Rowing Centre - LCN-Killeen
NOV.2x 48
2 08:33
18 Grosvenor RC, Chester - GRO-Morcillo-Docksey
19 City of Oxford - COX-Elliott
W.NOV.4+ 49
3 08:36
16 Abingdon RC - ABN-Foden
17 City of Oxford - COX-Windich
W.NOV.4+ 50
4 08:39
74 Derwent - DEW-Doleman
75 Huntingdon - HUN-Nash
J14A.2x 51
5 08:42
72 Birmingham RC - BIR-Gray
73 City of Bristol RC - CBR-Fatchen
J14A.2x 52
6 08:45
80 Bewdley RC - BEW-child
81 Derwent - DEW-Leckie
J15A.2x 53
7 08:48
78 Huntingdon - HUN-Clough
79 Birmingham RC - BIR-Allaway
J15A.2x 54
8 08:51
86 City of Bristol RC - CBR-Cullum
87 Lincoln Rowing Centre - LCN-Reed
W.J14A.4x+ 55
9 08:54
84 Stourport BC - STP-Furminger- Burrows
85 Royal Chester - RCH-Dunkerley
W.J14A.4x+ 56
10 08:57
94 Royal Chester - RCH-Jones
95 Huntingdon - HUN-Hunter
J13A.1x 57
11 09:00
92 Derwent - DEW-Rhodes
93 Stourport BC - STP-Glover
J13A.1x 58
12 09:03
90 Royal Chester - RCH-Doyle
91 City of Bristol RC - CBR-Sinclair
J13A.1x 58
13 09:06
101 City of Bristol RC - CBR-Percy
102 Royal Chester - RCH-McQuair
W.J15A.1x 59
14 09:09
99 Lincoln Rowing Centre - LCN-Webb
100 Royal Chester - RCH-Tongue
W.J15A.1x 60
15 09:12
97 Huntingdon - HUN-Searle
98 Stourport BC - STP-Hyde
W.J15A.1x 60
16 09:15
108 Birmingham RC - BIR-Allaway
109 Royal Chester - RCH-McGarva
W.J13A.2x 61
17 09:18
106 Liverpool Victoria - LIV-Myers
107 Royal Chester - RCH-Darlington
W.J13A.2x 62
18 09:21
104 City of Oxford - COX-Haward
105 City of Bristol RC - CBR-Rowles
W.J13A.2x 62
19 09:24
66 Warwick BC - WAR-Helliwell
67 Devil s Elbow RC - DEV-Walsh
W.NOV.1x 63
20 09:27
64 Huntingdon - HUN-Harman
65 Loughborough BC - LBR-Shields
W.NOV.1x 63
21 09:30
62 Liverpool Victoria - LIV-Aldridge
63 Birmingham RC - BIR-Brown
W.NOV.1x 64
22 09:33
60 Royal Chester - RCH-Jones
61 Swindon - RAU-Aldridge
W.NOV.1x 64
23 09:36
11 Llandaff RC - LLA-Dafydd
12 - Winner from Previous WFP
IM2.4+ 65
24 09:39
9 City of Oxford - COX-Marns
10 Warwick BC - WAR Tonkin
IM2.4+ 65
25 09:42
7 Hereford RC - HER-Saunders
8 Bristol Ariel - BRA-Kirkham Parry
IM2.4+ 66
26 09:45
5 Grosvenor RC, Chester - GRO-Dodd
6 Minerva Bath - MIN-Taylor
IM2.4+ 66
27 09:48 SF
49 Stourport BC - STP-Peace
50 Stratford-upon-Avon BC - SUA-Woolley
Mx.MasE.2x 73
28 09:51 SF
46 Derwent - DEW-Buckle
47 Loughborough BC - LBR-Gummery
W.MasB.2- 74
29 09:54 SF
35 Derwent - DEW-Payne
36 - Winner from Previous WFP
W.IM2.2x 75
30 09:57 SF
43 Runcorn - RUN-Swift
44 Huntingdon - HUN-Wood
MasE.2x 76
31 10:00 SF
111 Liverpool Victoria - LIV-Woolley
112 Royal Chester - RCH-Eddleston
W.J15A.4x+ 77
32 10:03 SF
114 Liverpool Victoria - LIV-Hoggarth
115 Huntingdon - HUN-Hopkins
W.J18A.4x- 78
33 10:06 SF
38 Birmingham RC - BIR-Jones
39 Sir J Deanes - SJD-McCarthy
Mx.IM2.2x 79
34 10:09 SF
13 Devil s Elbow RC - DEV-Turner
14 - Winner from Previous WFP
W.IM3.4+ 80
35 10:12 SF
24 Minerva Bath - Min-Sewell
25 Ironbridge - IRO-Birch
W.MasC.4+ 81
36 10:15 SF
22 Grosvenor RC, Chester - GRO-Thompson
23 Runcorn - RUN-Johnstone
W.MasC.4+ 81
37 10:18 SF
3 Devil s Elbow RC - DEV-Thompson
4 - Winner from Previous WFP
IM3.8+ 82
38 10:21 SF
1 Welbeck Coll - WEC-Crowther
2 Royal Shrewsbury Sch - SHR-Pattenden
IM3.8+ 82
39 10:24 SF
28 Huntingdon - HUN-Bacon
29 - Winner from Previous WFP
IM3.2x 83
40 10:27 SF
26 Warwick BC - WAR-Watson
27 Huntingdon - HUN-Smith
IM3.2x 83
41 10:30 SF
70 Abingdon RC - ABN-Ashton
71 Birmingham RC - BIR-Kelley
W.MasA.1x 84
42 10:33 SF
68 Liverpool Victoria - LIV-Thursby
69 Ironbridge - IRO-Stokes
W.MasA.1x 84
43 10:36 SF
58 Bridgnorth RC - BRI-Wycherley
59 - Winner from Previous WFP
W.IM3.1x 85
44 10:39 SF
56 Lincoln Rowing Centre - LCN-Dyer
57 Minerva Bath - MIN-Wardlaw
W.IM3.1x 85
45 10:42 SF
119 Lincoln Rowing Centre - LCN-Randle
120 Runcorn - RUN-Hanlon
W.J16A.2x 86
46 10:45 SF
117 Minerva Bath - MIN- Dowty
118 Stourport BC - STP-House
W.J16A.2x 86
47 10:48 SF
33 City of Oxford - COX-Duarte
34 Swindon - SWI-Howard
NOV.2x 87
48 10:51 SF
30 Abingdon RC - ABN-Paetow
32 Liverpool Victoria - LIV-Lorimer
NOV.2x 87
49 10:54 SF
18 Grosvenor RC, Chester - GRO-Morcillo-Docksey
21 Welbeck Coll - WEC-Snowdon
W.NOV.4+ 88
50 10:57 SF
17 City of Oxford - COX-Windich
20 Grosvenor RC, Chester - GRO-Thornber
W.NOV.4+ 88
51 11:00 SF
74 Derwent - DEW-Doleman
77 City of Bristol RC - CBR-Mulligan
J14A.2x 89
52 11:03 SF
73 City of Bristol RC - CBR-Fatchen
76 City of Bristol RC - CBR-Duffy
J14A.2x 89
53 11:06 SF
81 Derwent - DEW-Leckie
83 Runcorn - RUN-Porteous
J15A.2x 90
54 11:09 SF
79 Birmingham RC - BIR-Allaway
82 Royal Shrewsbury Sch - SHR-Holehouse
J15A.2x 90
55 11:12 SF
86 City of Bristol RC - CBR-Cullum
89 Royal Chester - RCH-Shore
W.J14A.4x+ 91
56 11:15 SF
85 Royal Chester - RCH-Dunkerley
88 Liverpool Victoria - LIV-Crowe
W.J14A.4x+ 91
57 11:18 SF
94 Royal Chester - RCH-Jones
96 Birmingham RC - BIR-Heppel
J13A.1x 92
58 11:21 SF
91 City of Bristol RC - CBR-Sinclair
92 Derwent - DEW-Rhodes
J13A.1x 92
59 11:24 SF
102 Royal Chester - RCH-McQuair
103 Stourport BC - STP-Jethwa
W.J15A.1x 93
60 11:27 SF
97 Huntingdon - HUN-Searle
100 Royal Chester - RCH-Tongue
W.J15A.1x 93
61 11:30 SF
109 Royal Chester - RCH-McGarva
110 City of Bristol RC - CBR-Bruton
W.J13A.2x 94
62 11:33 SF
104 City of Oxford - COX-Haward
106 Liverpool Victoria - LIV-Myers
W.J13A.2x 94
63 11:36 SF
64 Huntingdon - HUN-Harman
66 Warwick BC - WAR-Helliwell
W.NOV.1x 95
64 11:39 SF
60 Royal Chester - RCH-Jones
62 Liverpool Victoria - LIV-Aldridge
W.NOV.1x 95
65 11:42 SF
10 Warwick BC - WAR Tonkin
11 Llandaff RC - LLA-Dafydd
IM2.4+ 96
66 11:45 SF
6 Minerva Bath - MIN-Taylor
7 Hereford RC - HER-Saunders
IM2.4+ 96
67 11:48 F
121 Minerva Bath - MIN-Whiteley
122 Welbeck Coll - WEC-Ross
J18A.1x
68 11:51 F
54 Liverpool Victoria - LIV-Saccheri
55 Taunton - TUN-Hallett
W.SEN.1x
69 11:54 F
123 Huntingdon - HUN-Fazackerley
124 Birmingham RC - BIR-Chapman
J13A.4x+
70 11:57 F
52 Bewdley RC - Bewdley Gunn/Gibbons
53 Llandaff RC - LLA-Griffiths
Mx.MasF.2x
71 12:00 F
125 Lincoln Rowing Centre - LCN-Powell
126 Runcorn - RUN-Swift
J17A.1x
72 12:03 F
41 City of Oxford - COX-Bennett
42 Bridgnorth RC - BRI-Wallis
MasB.2x
73 12:06 F
49 Stourport BC - STP-Peace
51 Ross RC - ROS-Jones
Mx.MasE.2x
74 12:09 F
47 Loughborough BC - LBR-Gummery
48 Devil s Elbow RC - DEV-Paillin
W.MasB.2-
75 12:12 F
35 Derwent - DEW-Payne
37 Birmingham RC - BIR-James
W.IM2.2x
76 12:15 F
44 Huntingdon - HUN-Wood
45 Loughborough BC - LBR-Maker
MasE.2x
77 12:18 F
111 Liverpool Victoria - LIV-Woolley
113 Bewdley RC - BEW
W.J15A.4x+
78 12:21 F
114 Liverpool Victoria - LIV-Hoggarth
116 Grosvenor RC, Chester - GRO-Lasok-Smith
W.J18A.4x-
79 12:24 F
38 Birmingham RC - BIR-Jones
40 Sir J Deanes - SJD-Faulkner
Mx.IM2.2x
80 12:27 F
13 Devil s Elbow RC - DEV-Turner
15 Devil s Elbow RC - DEV-Walsh
W.IM3.4+
81 12:30 F
23 Runcorn - RUN-Johnstone
25 Ironbridge - IRO-Birch
W.MasC.4+
82 12:33 F
2 Royal Shrewsbury Sch - SHR-Pattenden
3 Devil s Elbow RC - DEV-Thompson
IM3.8+
83 12:36 F
27 Huntingdon - HUN-Smith
28 Huntingdon - HUN-Bacon
IM3.2x
84 12:39 F
69 Ironbridge - IRO-Stokes
70 Abingdon RC - ABN-Ashton
W.MasA.1x
85 12:42 F
57 Minerva Bath - MIN-Wardlaw
58 Bridgnorth RC - BRI-Wycherley
W.IM3.1x
86 12:45 F
118 Stourport BC - STP-House
120 Runcorn - RUN-Hanlon
W.J16A.2x
87 12:48 F
30 Abingdon RC - ABN-Paetow
34 Swindon - SWI-Howard
NOV.2x
88 12:51 F
17 City of Oxford - COX-Windich
18 Grosvenor RC, Chester - GRO-Morcillo-Docksey
W.NOV.4+
89 12:54 F
73 City of Bristol RC - CBR-Fatchen
77 City of Bristol RC - CBR-Mulligan
J14A.2x
90 12:57 F
82 Royal Shrewsbury Sch - SHR-Holehouse
83 Runcorn - RUN-Porteous
J15A.2x
91 13:00 F
88 Liverpool Victoria - LIV-Crowe
86 City of Bristol RC - CBR-Cullum
W.J14A.4x+
92 13:03 F
92 Derwent - DEW-Rhodes
96 Birmingham RC - BIR-Heppel
J13A.1x
93 13:06 F
97 Huntingdon - HUN-Searle
103 Stourport BC - STP-Jethwa
W.J15A.1x
94 13:09 F
104 City of Oxford - COX-Haward
110 City of Bristol RC - CBR-Bruton
W.J13A.2x
95 13:12 F
60 Royal Chester - RCH-Jones
64 Huntingdon - HUN-Harman
W.NOV.1x
96 13:15 F
6 Minerva Bath - MIN-Taylor
10 Warwick BC - WAR Tonkin
IM2.4+
PM
Start26/06/2016 13:30
Interval02 mins, 30 sec
First StationLane A
Second StationLane B
Race Crews Event
97 13:30
206 Grosvenor RC, Chester - GRO-Bennion
207 Ironbridge - IRO-Harper
J15A.1x 116
98 13:32
164 Abingdon RC - ABN-Hewlett
165 Huntingdon - HUN-Hinkley
W.NOV.2x 120
99 13:35
183 Loughborough BC - LBR-Targett
184 - Winner from Previous WFP
IM3.1x 122
100 13:37
181 Derwent - DEW-Thornton
182 Bewdley RC - BEW-Clifford
IM3.1x 124
101 13:40
215 Derwent - DEW-Campbell-O Connor
216 Bewdley RC - BEW-Gee
J14A.1x 146
102 13:42
220 City of Oxford - COX-Ruiseal
221 City of Bristol RC - CBR-Brown
W.J13A.1x 148
103 13:45
227 Liverpool Victoria - LIV-Rogers
228 Birmingham RC - BIR-Allaway
W.J14A.2x 149
104 13:47
225 Lincoln Rowing Centre - LCN-Kelsey
226 Royal Chester - RCH-Cowdell
W.J14A.2x 150
105 13:50
138 Stourport BC - STP - CLARKE
139 - Winner from Previous WFP
IM3.4+ 151
106 13:52
136 Grosvenor RC, Chester - GRO-Larby
137 Bristol Ariel - BRA-Kirkham Parry
IM3.4+ 152
107 13:55
195 Abingdon RC - ABN-Nelson
196 Swindon - SWI-Allinson
NOV.1x 153
108 13:57
193 Bridgnorth RC - BRI-Graham
194 Swindon - SWI-Lovelock
NOV.1x 154
109 14:00
191 Welbeck Coll - WEC-Crowther
192 Swindon - SWI-Howard
NOV.1x 154
110 14:02
235 Runcorn - RUN-Hall
236 Derwent - DEW-Payne
W.J16A.1x 155
111 14:05
233 Runcorn - RUN-Hanlon
234 Stourport BC - STP-House
W.J16A.1x 156
112 14:07
231 Royal Chester - RCH-Jones
232 Grosvenor RC, Chester - GRO-Johanson
W.J16A.1x 156
113 14:10
213 Royal Chester - RCH-Peers
214 Runcorn - RUN-Porteous
J15A.1x 157
114 14:12
211 Stourport BC - STP-Fuller
212 Royal Chester - RCH-Morland
J15A.1x 157
115 14:15
209 Stourport BC - STP-Rowley
210 Royal Chester - RCH-Smith
J15A.1x 158
116 14:17
207 Ironbridge - IRO-Harper
208 Royal Chester - RCH-Linfield
J15A.1x 158
117 14:20
171 Sir J Deanes - SJD-McCarthy
172 Swindon - SWI-Fuller
W.NOV.2x 159
118 14:22
169 Abingdon RC - ABN-Foden
170 Minerva Bath - MIN-Wheeler
W.NOV.2x 159
119 14:25
167 Royal Chester - RCH-Fearnall
168 Swindon - SWI-Lovelock
W.NOV.2x 160
120 14:27
165 Huntingdon - HUN-Hinkley
166 Minerva Bath - MIN-Berry
W.NOV.2x 160
121 14:30
189 City of Oxford - COX-Khan
190 Sir J Deanes - SJD-Roberts
IM3.1x 161
122 14:32
183 Loughborough BC - LBR-Targett
188 Minerva Bath - MIN-Donnelly
IM3.1x 161
123 14:35
186 Swindon - SWI-Sinclair
187 Sir J Deanes - SJD-Stanley
IM3.1x 162
124 14:37
182 Bewdley RC - BEW-Clifford
185 Bristol Ariel - BRA-Baxter
IM3.1x 162
125 14:40 SF
142 Welbeck Coll - WEC-Ross
143 Grosvenor RC, Chester - GRO-Dodd
NOV.4+ 173
126 14:42 SF
161 Royal Chester - RCH-Allen
162 - Winner from Previous WFP
W.IM3.2x 174
127 14:45 SF
238 Minerva Bath - MIN-Haysom
239 Grosvenor RC, Chester - GRO-Lasok-Smith
W.J18A.1x 175
128 14:47 SF
133 Liverpool Victoria - LIV-Fraser-Bradley
134 Minerva Bath - MIN-Whetherly
Mx.IM2.8+ 176
129 14:50 SF
241 City of Bristol RC - CBR-Mulligan
242 Huntingdon - HUN-Smy
J13A.2x 177
130 14:52 SF
198 Minerva Bath - MIN-Morrey
199 - Winner from Previous WFP
W.IM2.1x 178
131 14:55 SF
201 Devil s Elbow RC - DEV-Hawkins
202 Liverpool Victoria - LIV-Vick
MasF.1x 179
132 14:57 SF
244 Stourport BC - STP-Murphy
245 Royal Chester - RCH-Darlington
W.J13A.4x+ 180
133 15:00 SF
249 Liverpool Victoria - LIV-Lorimer
250 Birmingham RC - BIR-Chapman
W.J15A.2x 181
134 15:02 SF
247 Huntingdon - HUN-Ranner
248 Royal Chester - RCH-McQuair
W.J15A.2x 181
135 15:05 SF
159 Bristol Ariel - BRA-Hutchings
160 - Winner from Previous WFP
IM2.2x 182
136 15:07 SF
157 Bewdley RC - BEW-Watson
158 Ross RC - ROS-Ball
IM2.2x 182
137 15:10 SF
149 Hereford RC - HER-Williams
150 Huntingdon - HUN-Smith
MasC.4+ 183
138 15:12 SF
147 Stourport BC - STP-Haywood
148 Worcester RC - WRR-Foulds
MasC.4+ 183
139 15:15 SF
253 Huntingdon - HUN-Harman
254 Derwent - DEW-Doleman
W.J17A.1x 184
140 15:17 SF
251 Grosvenor RC, Chester - GRO-Dixon
252 Lincoln Rowing Centre - LCN-Newbutt
W.J17A.1x 184
141 15:20 SF
129 Llandaff RC - LLA-Bowman
130 Royal Shrewsbury Sch - SHR-Pattenden
IM2.8+ 185
142 15:22 SF
127 City of Oxford - COX-Marns
128 Loughborough BC - LBR-Scholefield
IM2.8+ 185
143 15:25 SF
179 Stourport BC - STP-Edwards
180 Runcorn - RUN-Greenhall
W.MasC.2x 186
144 15:27 SF
177 Bewdley RC - BEW-Camm
178 Grosvenor RC, Chester - GRO-Ocenaskova
W.MasC.2x 186
145 15:30 SF
218 Derwent - DEW-Doleman
219 Monmouth RC - MON-Waters
J14A.1x 187
146 15:32 SF
215 Derwent - DEW-Campbell-O Connor
217 Stourport BC - STP-McNally
J14A.1x 187
147 15:35 SF
223 Huntingdon - HUN-Wadja
224 Stourport BC - STP-Clarke
W.J13A.1x 188
148 15:37 SF
220 City of Oxford - COX-Ruiseal
222 Derwent - DEW-James
W.J13A.1x 188
149 15:40 SF
227 Liverpool Victoria - LIV-Rogers
230 City of Bristol RC - CBR-Wallis
W.J14A.2x 189
150 15:42 SF
226 Royal Chester - RCH-Cowdell
229 City of Bristol RC - CBR-Wood
W.J14A.2x 189
151 15:45 SF
138 Stourport BC - STP - CLARKE
141 Bewdley RC - BEW
IM3.4+ 190
152 15:47 SF
136 Grosvenor RC, Chester - GRO-Larby
140 Devil s Elbow RC - DEV-Thompson
IM3.4+ 190
153 15:50 SF
196 Swindon - SWI-Allinson
197 Swindon - SWI-Daniel
NOV.1x 191
154 15:52 SF
193 Bridgnorth RC - BRI-Graham
NOV.1x 191
155 15:55 SF
235 Runcorn - RUN-Hall
237 Lincoln Rowing Centre - LCN-Ford
W.J16A.1x 192
156 15:57 SF
231 Royal Chester - RCH-Jones
233 Runcorn - RUN-Hanlon
W.J16A.1x 192
157 16:00 SF
211 Stourport BC - STP-Fuller
213 Royal Chester - RCH-Peers
J15A.1x 193
158 16:02 SF
208 Royal Chester - RCH-Linfield
210 Royal Chester - RCH-Smith
J15A.1x 193
159 16:05 SF
169 Abingdon RC - ABN-Foden
171 Sir J Deanes - SJD-McCarthy
W.NOV.2x 194
160 16:07 SF
165 Huntingdon - HUN-Hinkley
168 Swindon - SWI-Lovelock
W.NOV.2x 194
161 16:10 SF
183 Loughborough BC - LBR-Targett
189 City of Oxford - COX-Khan
IM3.1x 195
162 16:12 SF
182 Bewdley RC - BEW-Clifford
186 Swindon - SWI-Sinclair
IM3.1x 195
163 16:15 F
155 Loughborough BC - LBR-Hepworth
156 Ironbridge - IRO-Attree
Mx.MasE.4+
164 16:17 F
153 Hereford RC - HER-Moore
154 Abingdon RC - ABN-Hughes
MasE.4+
165 16:20 F
173 Minerva Bath - MIN-Taylor
174 Loughborough BC - LBR-Hudson
MasC.2-
166 16:22 F
255 Huntingdon - HUN-Lindsell-mansbridge
256 Royal Shrewsbury Sch - SHR-Slomczynski
J15A.4x+
167 16:25 F
151 Bewdley RC - Bewdley Clay
152 Runcorn - RUN-Street
MasD.4x-
168 16:27 F
131 Devil s Elbow RC - DEV-Turner
132 City of Oxford - COX-Peake
W.IM3.8+
169 16:30 F
175 Ironbridge - IRO-Staniforth
176 Abingdon RC - ABN-Ashton
W.MasB.2x
170 16:32 F
204 Nottingham RC - NRC-Wregg
205 Bewdley RC - BEW-Gibbons
MasG.1x
171 16:35 F
257 City of Bristol RC - CBR-Sinclair
258 Birmingham RC - BIR-Gray
J14A.4x+
172 16:37 F
145 Lincoln Rowing Centre - LCN-Whitehouse
146 Royal Chester - RCH-Cox
W.IM2.4x-
173 16:40 F
143 Grosvenor RC, Chester - GRO-Dodd
144 Bewdley RC - Bew Brown
NOV.4+
174 16:42 F
162 - Winner from Previous WFP
163 Huntingdon - HUN-Hopkins
W.IM3.2x
175 16:45 F
238 Minerva Bath - MIN-Haysom
240 Liverpool Victoria - LIV-Saccheri
W.J18A.1x
176 16:47 F
133 Liverpool Victoria - LIV-Fraser-Bradley
135 Bridgnorth RC - BRI-Breakwell
Mx.IM2.8+
177 16:50 F
241 City of Bristol RC - CBR-Mulligan
243 Royal Chester - RCH-Jones
J13A.2x
178 16:52 F
198 Minerva Bath - MIN-Morrey
200 Derwent - DEW-Payne
W.IM2.1x
179 16:55 F
202 Liverpool Victoria - LIV-Vick
203 Ross RC - ROS-Jones
MasF.1x
180 16:57 F
244 Stourport BC - STP-Murphy
246 City of Bristol RC - CBR-Fletcher
W.J13A.4x+
181 17:00 F
248 Royal Chester - RCH-McQuair
249 Liverpool Victoria - LIV-Lorimer
W.J15A.2x
182 17:02 F IM2.2x
183 17:05 F
147 Stourport BC - STP-Haywood
149 Hereford RC - HER-Williams
MasC.4+
184 17:07 F
251 Grosvenor RC, Chester - GRO-Dixon
254 Derwent - DEW-Doleman
W.J17A.1x
185 17:10 F
127 City of Oxford - COX-Marns
130 Royal Shrewsbury Sch - SHR-Pattenden
IM2.8+
186 17:12 F
177 Bewdley RC - BEW-Camm
179 Stourport BC - STP-Edwards
W.MasC.2x
187 17:15 F
215 Derwent - DEW-Campbell-O Connor
219 Monmouth RC - MON-Waters
J14A.1x
188 17:17 F
222 Derwent - DEW-James
224 Stourport BC - STP-Clarke
W.J13A.1x
189 17:20 F
226 Royal Chester - RCH-Cowdell
227 Liverpool Victoria - LIV-Rogers
W.J14A.2x
190 17:22 F
136 Grosvenor RC, Chester - GRO-Larby
141 Bewdley RC - BEW
IM3.4+
191 17:25 F
193 Bridgnorth RC - BRI-Graham
196 Swindon - SWI-Allinson
NOV.1x
192 17:27 F
233 Runcorn - RUN-Hanlon
237 Lincoln Rowing Centre - LCN-Ford
W.J16A.1x
193 17:30 F
208 Royal Chester - RCH-Linfield
213 Royal Chester - RCH-Peers
J15A.1x
194 17:32 F
165 Huntingdon - HUN-Hinkley
171 Sir J Deanes - SJD-McCarthy
W.NOV.2x
195 17:35 F
182 Bewdley RC - BEW-Clifford
183 Loughborough BC - LBR-Targett
IM3.1x