Search for your Races Live Results Stats Refresh
Morning Division
Start24/08/2019 08:30
Interval03 mins
First StationPetrol Station Side
Second StationTowpath Side
Race Crews Event
1 08:30 SF
7 Gloucester Rowing Club - GLR-WOODMAN (C)
8 Upton Rowing Club - UPT-SCOTT (E)
W MasC/E 4x- 35
2 08:33 SF
9 Avon County Rowing Club - AVN-GADSDEN (C)
10 City of Swansea Rowing Club - CSW-JONES (C)
W MasC/E 4x- 35
3 08:36
50 Gloucester Rowing Club - GLR-JOHNSON
51 Hereford Rowing Club - HER-WYNTER-2
Op J15 2x 21
4 08:39
48 City of Swansea Rowing Club - CSW-WILLIAMS
49 Hereford Rowing Club - HER-WYNTER
Op J15 2x 22
5 08:42
46 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-CUNLIFFE-2
47 Abingdon Rowing Club - ABN-BESSENYEI
Op J15 2x 22
6 08:45
41 Staines Boat Club - STN-HOLLOWAY
42 Hereford Rowing Club - HER-MORRISON
Op J16 2x 24
7 08:48
36 City of Swansea Rowing Club - CSW-MCCARTHY
37 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-GUMMOW
Op J18 2x 26
8 08:51
83 City of Bristol Rowing Club - CBR-EVANS-2
84 Newark Rowing Club - NWK-REVILL
W J14 1x 29
9 08:54
81 Abingdon Rowing Club - ABN-MONAGHAN
82 Exeter Rowing Club Ltd - EXE-HARLOW
W J14 1x 29
10 08:57
79 City of Bristol Rowing Club - CBR-FULLMAN-2
80 Newark Rowing Club - NWK-JOY-2
W J14 1x 30
11 09:00
77 Hereford Rowing Club - HER-WEAVER
78 City of Swansea Rowing Club - CSW-WALKER
W J14 1x 30
12 09:03
23 City of Bristol Rowing Club - CBR-WATTS
24 Gloucester Rowing Club - GLR-SEKINGER
W J14 4x+ 31
13 09:06
21 City of Bristol Rowing Club - CBR-HOLLEY
22 Gloucester Rowing Club - GLR-DUNNETT
W J14 4x+ 32
14 09:09
19 Staines Boat Club - STN-BARR
20 Abingdon Rowing Club - ABN-DAY
W J14 4x+ 32
15 09:12
13 Gloucester Rowing Club - GLR-SUMPTER
14 City of Swansea Rowing Club - CSW-MORGAN
W J16 4x- 36
16 09:15
11 A.B. Severn Boat Club - ABV-HIGGENS
12 Llandaff Rowing Club - LLA-MEREDITH
W J16 4x- 37
17 09:18
66 Exeter Rowing Club Ltd - EXE-PARISH (F)
67 Christchurch Rowing Club - CHR-STANDLEY-3 (F)
W MasF/G 1x 41
18 09:21 SF
87 Worcester Rowing Club - WRR-BARNETT
88 Staines Boat Club - STN-PATEL
Op J13 2x 42
19 09:24 SF
85 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-BURRIDGE`-2
86 Worcester Rowing Club - WRR-MCNALLY
Op J13 2x 42
20 09:27 SF
53 Worcester Rowing Club - WRR-GILES
54 Hereford Rowing Club - HER-CADWALLADER-2
Op J14 2x 43
21 09:30 SF
50 Gloucester Rowing Club - GLR-JOHNSON
52 Abingdon Rowing Club - ABN-LOVEJOY
Op J15 2x 44
22 09:43 SF
47 Abingdon Rowing Club - ABN-BESSENYEI
49 Hereford Rowing Club - HER-WYNTER
Op J15 2x 44
23 09:46 SF
44 Staines Boat Club - STN-GUPTA-2
45 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-WARREN-2
Op J16 2x 45
24 09:49 SF
41 Staines Boat Club - STN-HOLLOWAY
43 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-ABEL
Op J16 2x 45
25 09:52 SF
39 City of Bristol Rowing Club - CBR-EVANS
40 Hereford Rowing Club - HER-HULCOOP
Op J18 2x 46
26 09:55 SF
37 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-GUMMOW
38 Gloucester Rowing Club - GLR-HANKS
Op J18 2x 46
27 09:58 SF
28 Taunton Rowing Club - TUN-SWAN
29 Lymington Amateur Rowing Club - LYM-CHALK
Op MasD 2x 47
28 10:01 SF
26 Warwick Boat Club - WAR-SIDAWAY-2
27 Christchurch Rowing Club - CHR-STANDLEY
Op MasD 2x 47
29 10:04 SF
81 Abingdon Rowing Club - ABN-MONAGHAN
84 Newark Rowing Club - NWK-REVILL
W J14 1x 54
30 10:07 SF
78 City of Swansea Rowing Club - CSW-WALKER
79 City of Bristol Rowing Club - CBR-FULLMAN-2
W J14 1x 54
31 10:10 SF
24 Gloucester Rowing Club - GLR-SEKINGER
25 City of Bristol Rowing Club - CBR-SIMON
W J14 4x+ 55
32 10:13 SF
20 Abingdon Rowing Club - ABN-DAY
22 Gloucester Rowing Club - GLR-DUNNETT
W J14 4x+ 55
33 10:16 SF
74 Gloucester Rowing Club - GLR-GREENOUGH
75 Abingdon Rowing Club - ABN-PERKINS
W J15 1x 56
34 10:19 SF
71 Abingdon Rowing Club - ABN-GEBHART
72 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-BURRIDGE-2
W J16 1x 58
35 10:22 F
8 Upton Rowing Club - UPT-SCOTT (E)
10 City of Swansea Rowing Club - CSW-JONES (C)
W MasC/E 4x-
36 10:35 SF
13 Gloucester Rowing Club - GLR-SUMPTER
16 Newark Rowing Club - NWK-FERRER-2
W J16 4x- 59
37 10:38 SF
12 Llandaff Rowing Club - LLA-MEREDITH
15 Newark Rowing Club - NWK-LOACH-MARTIN
W J16 4x- 59
38 10:41 SF
64 Exeter Rowing Club Ltd - EXE-WOOD
65 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-PARKER
W MasE 1x 63
39 10:44 SF
62 Cantabrigian Rowing Club - CAB-AUTY-JACKLIN-2
63 Exeter Rowing Club Ltd - EXE-FFRENCH-CONSTANT
W MasE 1x 63
40 10:47 SF
69 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-HAMILTON KATES-2 (F)
70 Stratford-upon-Avon Boat Club - SUA-WOOLLEY (F)
W MasF/G 1x 65
41 10:50 SF
67 Christchurch Rowing Club - CHR-STANDLEY-3 (F)
68 Taunton Rowing Club - TUN-HAWKEY (G)
W MasF/G 1x 65
42 10:53 F
86 Worcester Rowing Club - WRR-MCNALLY
87 Worcester Rowing Club - WRR-BARNETT
Op J13 2x
43 10:56 F
54 Hereford Rowing Club - HER-CADWALLADER-2
55 Gloucester Rowing Club - GLR-OVERBURY
Op J14 2x
44 10:59 F
49 Hereford Rowing Club - HER-WYNTER
50 Gloucester Rowing Club - GLR-JOHNSON
Op J15 2x
45 11:02 F
43 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-ABEL
45 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-WARREN-2
Op J16 2x
46 11:05 F
39 City of Bristol Rowing Club - CBR-EVANS
Op J18 2x
47 11:08 F
26 Warwick Boat Club - WAR-SIDAWAY-2
29 Lymington Amateur Rowing Club - LYM-CHALK
Op MasD 2x
48 11:11 F
1 Kingston Rowing Club - KRC-BROWNLEE (D)
2 Gloucester Rowing Club - Gloucester Masters (E)
Op MasD/E 8+
49 11:14 F
5 City of Bristol Rowing Club - CBR-PEAKE (E)
6 Derwent Rowing Club - DEW-GRANT (F)
Op MasE/F 4-
50 11:17 F
30 Llandaff Rowing Club - LLA-SANDOM (F)
31 Taunton Rowing Club - TUN-WINGFIELD (G)
Op MasF/G 2x
51 11:30 F
3 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-MOORE
4 Guildford Rowing Club - GRC/EXT-Composite
Op MasF 8+
52 11:33 F
56 City of Bristol Rowing Club - CBR-ALEXANDER
57 City of Bristol Rowing Club - CBR-JONES
Mx J16 2x
53 11:36 F
89 Newark Rowing Club - NWK-JOY
90 Gloucester Rowing Club - GLR-ANDERSON
W J12 1x
54 11:39 F
79 City of Bristol Rowing Club - CBR-FULLMAN-2
84 Newark Rowing Club - NWK-REVILL
W J14 1x
55 11:42 F
20 Abingdon Rowing Club - ABN-DAY
25 City of Bristol Rowing Club - CBR-SIMON
W J14 4x+
56 11:45 F
75 Abingdon Rowing Club - ABN-PERKINS
76 Gloucester Rowing Club - GLR-CURTIS
W J15 1x
57 11:48 F
17 Staines Boat Club - STN-PINK
18 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-DAYMENT
W J15 4x+
58 11:51 F
72 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-BURRIDGE-2
73 City of Bristol Rowing Club - CBR-BRUTON
W J16 1x
59 11:54 F
12 Llandaff Rowing Club - LLA-MEREDITH
16 Newark Rowing Club - NWK-FERRER-2
W J16 4x-
60 11:57 F
58 Taunton Rowing Club - TUN-PUZEY
59 Newark Rowing Club - NWK-COOPER
W MasA 1x
61 12:00 F
60 Exeter Rowing Club Ltd - EXE-BURKE
61 City of Bristol Rowing Club - CBR-FULLMAN
W MasC 1x
62 12:03 F
32 Derwent Rowing Club - DEW-COPE (D)
33 Avon County Rowing Club - AVN-LEWIS-2 (C)
W MasC/D 2-
63 12:06 F
62 Cantabrigian Rowing Club - CAB-AUTY-JACKLIN-2
64 Exeter Rowing Club Ltd - EXE-WOOD
W MasE 1x
64 12:09 F
34 Upton Rowing Club - UPT-JAMESON (F)
35 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-STEWART (E)
W MasE/F 2-
65 12:12 F
68 Taunton Rowing Club - TUN-HAWKEY (G)
70 Stratford-upon-Avon Boat Club - SUA-WOOLLEY (F)
W MasF/G 1x
Afternoon Division
Start24/08/2019 13:00
Interval03 mins
First StationPetrol Station Side
Second StationTowpath Side
Race Crews Event
66 13:00
177 City of Swansea Rowing Club - CSW-WILLIAMS-2
178 Hereford Rowing Club - HER-BIRCH
Op J15 1x 82
67 13:03
175 Abingdon Rowing Club - ABN-LANGDON
176 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-CUNLIFFE
Op J15 1x 83
68 13:06
173 City of Bristol Rowing Club - CBR-GRADY
174 Newark Rowing Club - NWK-ROBERTSON
Op J15 1x 84
69 13:09
148 Gloucester Rowing Club - GLR-RUFFELL
149 Staines Boat Club - STN-YOUNG
W J14 2x 77
70 13:12
146 Gloucester Rowing Club - GLR-SEKINGER-2
147 Staines Boat Club - STN-BENNETT
W J14 2x 79
71 13:15
191 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-BURRIDGE`
192 City of Bristol Rowing Club - CBR-BENTON
Op J13 1x 94
72 13:18
189 Newark Rowing Club - NWK-TUNNICLIFFE
190 City of Bristol Rowing Club - CBR-STEWART
Op J13 1x 95
73 13:21
184 Hereford Rowing Club - HER-CADWALLADER
185 Royal Chester Rowing Club - RCH-MUNDAY
Op J14 1x 97
74 13:24
166 City of Swansea Rowing Club - CSW-CRUDGE-2
167 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-CLEASBY
Op J18 1x 101
75 13:27
125 Llandaff Rowing Club - LLA-MCCLENAGHAN (F)
126 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-LANGMAID (F)
Mx MasF/H 2x 112
76 13:30
154 Abingdon Rowing Club - ABN-DAY-2
155 City of Bristol Rowing Club - CBR-JAMES-KNIGHTS
W J14 2x 115
77 13:48
149 Staines Boat Club - STN-YOUNG
153 A.B. Severn Boat Club - ABV-LYNCH
W J14 2x 115
78 13:51
151 Abingdon Rowing Club - ABN-ALDERMAN
152 City of Bristol Rowing Club - CBR-SNOW
W J14 2x 116
79 13:54
147 Staines Boat Club - STN-BENNETT
150 Abingdon Rowing Club - ABN-BUCKINGHAM
W J14 2x 116
80 13:57
144 Gloucester Rowing Club - GLR-FIELDER
145 Newark Rowing Club - NWK-JENNINGS
W J15 2x 117
81 14:00
182 Abingdon Rowing Club - ABN-BESSENYEI-2
183 Gloucester Rowing Club - GLR-BUNTING
Op J15 1x 98
82 14:03
178 Hereford Rowing Club - HER-BIRCH
181 Abingdon Rowing Club - ABN-LAMBOLL
Op J15 1x 98
83 14:06
176 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-CUNLIFFE
180 Gloucester Rowing Club - GLR-PAGE
Op J15 1x 99
84 14:09
173 City of Bristol Rowing Club - CBR-GRADY
179 Abingdon Rowing Club - ABN-TUCKER
Op J15 1x 99
85 14:12
142 Staines Boat Club - STN-SHORT
143 City of Swansea Rowing Club - CSW-CRUDGE
W J15 2x 117
86 14:15
140 Gloucester Rowing Club - GLR-INNES-LEWIS
141 Newark Rowing Club - NWK-LOACH-MARTIN-2
W J15 2x 118
87 14:18
138 Staines Boat Club - STN-PINK-2
139 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-FOWLDS
W J15 2x 118
88 14:21
136 City of Swansea Rowing Club - CSW-JOHN
137 Llandaff Rowing Club - LLA-MEREDITH-2
W J16 2x 119
89 14:24
134 Newark Rowing Club - NWK-HOLLAND
135 A.B. Severn Boat Club - ABV-DERBYSHIRE
W J16 2x 119
90 14:27
132 Newark Rowing Club - NWK-FERRER
133 Llandaff Rowing Club - LLA-GOULD
W J16 2x 120
91 14:30 F
109 Avon County Rowing Club - AVN-THORNTON (F)
110 Christchurch Rowing Club - CHR-STANDLEY-2 (D)
Op MasD/F 2-
92 14:33
130 Abingdon Rowing Club - ABN-GEBHART-2
131 Gloucester Rowing Club - GLR-SUMPTER-2
W J16 2x 120
93 14:36
118 Avon County Rowing Club - AVN-FINUCANE (E)
119 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-STEWART-2 (E)
W MasE/F 2x 123
94 14:39 SF
192 City of Bristol Rowing Club - CBR-BENTON
194 Hereford Rowing Club - HER-MC SHERRY
Op J13 1x 124
95 14:42 SF
189 Newark Rowing Club - NWK-TUNNICLIFFE
193 Staines Boat Club - STN-PATEL-2
Op J13 1x 124
96 14:45 SF
187 Hereford Rowing Club - HER-LYNAS
188 Gloucester Rowing Club - GLR-OVERBURY-2
Op J14 1x 125
97 14:58 SF
185 Royal Chester Rowing Club - RCH-MUNDAY
186 Gloucester Rowing Club - GLR-PALMER
Op J14 1x 125
98 15:01 SF
178 Hereford Rowing Club - HER-BIRCH
183 Gloucester Rowing Club - GLR-BUNTING
Op J15 1x 127
99 15:04 SF
173 City of Bristol Rowing Club - CBR-GRADY
180 Gloucester Rowing Club - GLR-PAGE
Op J15 1x 127
100 15:07 SF
169 City of Swansea Rowing Club - CSW-WHEEL
170 Abingdon Rowing Club - ABN-JOSE
Op J18 1x 130
101 15:10 SF
167 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-CLEASBY
168 City of Bristol Rowing Club - CBR-DUFFY
Op J18 1x 130
102 15:13 SF
91 City of Swansea Rowing Club - CSW-PHILLIPS (D)
92 Kingston Rowing Club - KRC-POVEY (C)
Op MasC/D 4x- 131
103 15:16 SF
158 Lymington Amateur Rowing Club - LYM-CHALK-2
159 Warwick Boat Club - WAR-SIDAWAY
Op MasD 1x 132
104 15:19 SF
156 Llandaff Rowing Club - LLA-LEWIS
157 Worcester Rowing Club - WRR-ENTHOVEN
Op MasD 1x 132
105 15:22 SF
160 Gloucester Rowing Club - GLR-LOWE
161 Lymington Amateur Rowing Club - LYM-BULL
Op MasE 1x 133
106 15:25 SF
96 Avon County Rowing Club - AVN-CARTER
97 Kingston Rowing Club - KRC-BROWNLEE-2
Op MasE 4+ 134
107 15:28 SF
94 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-SIMMONDS
95 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-MOORE-2
Op MasE 4+ 134
108 15:31 SF
100 Taunton Rowing Club - TUN-WINGFIELD-2 (E)
101 Derwent Rowing Club - DEW-GRANT-2 (F)
Op MasE/F 4x- 135
109 15:34 SF
98 City of Bristol Rowing Club - CBR-PEAKE-2 (E)
99 Guildford Rowing Club - GRC/EXT-Composite-2 (F)
Op MasE/F 4x- 135
110 15:37 SF
163 Gloucester Rowing Club - GLR-THORNTON-2 (G)
164 Christchurch Rowing Club - CHR-HOLLINGWORTH (G)
Op MasF/G 1x 136
111 15:40 SF
128 Llandaff Rowing Club - LLA-WEEKS (F)
129 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-HAMILTON KATES (F)
Mx MasF/H 2x 139
112 15:43 SF
126 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-LANGMAID (F)
127 Taunton Rowing Club - TUN-HAWKEY-2 (H)
Mx MasF/H 2x 139
113 15:46 SF
197 City of Bristol Rowing Club - CBR-HOLLEY-2
198 Staines Boat Club - STN-DAWSON
W J13 2x 140
114 15:59 SF
195 City of Bristol Rowing Club - CBR-CONROY
196 Gloucester Rowing Club - GLR-FLAXMAN
W J13 2x 140
115 16:02 SF
153 A.B. Severn Boat Club - ABV-LYNCH
155 City of Bristol Rowing Club - CBR-JAMES-KNIGHTS
W J14 2x 141
116 16:05 SF
147 Staines Boat Club - STN-BENNETT
151 Abingdon Rowing Club - ABN-ALDERMAN
W J14 2x 141
117 16:08 SF
142 Staines Boat Club - STN-SHORT
144 Gloucester Rowing Club - GLR-FIELDER
W J15 2x 142
118 16:11 SF
139 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-FOWLDS
140 Gloucester Rowing Club - GLR-INNES-LEWIS
W J15 2x 142
119 16:14 SF
134 Newark Rowing Club - NWK-HOLLAND
137 Llandaff Rowing Club - LLA-MEREDITH-2
W J16 2x 143
120 16:17 SF
131 Gloucester Rowing Club - GLR-SUMPTER-2
133 Llandaff Rowing Club - LLA-GOULD
W J16 2x 143
121 16:20 SF
115 Wycliffe College Boat Club - WYC-TALBOT
116 Upton Rowing Club - UPT-BIRD
W MasD 2x 146
122 16:23 SF
121 Upton Rowing Club - UPT-HAMMETT (F)
122 Exeter Rowing Club Ltd - EXE-FFRENCH-CONSTANT-2 (E)
W MasE/F 2x 147
123 16:26 SF
119 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-STEWART-2 (E)
120 Derwent Rowing Club - DEW-LOCKHART (E)
W MasE/F 2x 147
124 16:29 F
189 Newark Rowing Club - NWK-TUNNICLIFFE
194 Hereford Rowing Club - HER-MC SHERRY
Op J13 1x
125 16:32 F
185 Royal Chester Rowing Club - RCH-MUNDAY
188 Gloucester Rowing Club - GLR-OVERBURY-2
Op J14 1x
126 16:35 F
107 City of Bristol Rowing Club - CBR-FORSTER
108 City of Swansea Rowing Club - CSW-WALKER-2
Op J14 4x+
127 16:38 F
180 Gloucester Rowing Club - GLR-PAGE
178 Hereford Rowing Club - HER-BIRCH
Op J15 1x
128 16:41 F
171 Gloucester Rowing Club - GLR-WOOLNOUGH
172 Worcester Rowing Club - WRR-TIMLIN
Op J16 1x
129 16:44 SF
104 Staines Boat Club - STN-GUPTA
105 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-WARREN
Op J16 4x- 148
130 16:57 F
167 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-CLEASBY
169 City of Swansea Rowing Club - CSW-WHEEL
Op J18 1x
131 17:00 F
92 Kingston Rowing Club - KRC-POVEY (C)
93 City of Swansea Rowing Club - CSW-RANCE (C)
Op MasC/D 4x-
132 17:03 F
156 Llandaff Rowing Club - LLA-LEWIS
159 Warwick Boat Club - WAR-SIDAWAY
Op MasD 1x
133 17:06 F
161 Lymington Amateur Rowing Club - LYM-BULL
162 Ancholme Rowing Club - ANC-DOWNEY
Op MasE 1x
134 17:09 F
95 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-MOORE-2
97 Kingston Rowing Club - KRC-BROWNLEE-2
Op MasE 4+
135 17:12 F
99 Guildford Rowing Club - GRC/EXT-Composite-2 (F)
101 Derwent Rowing Club - DEW-GRANT-2 (F)
Op MasE/F 4x-
136 17:15 F
163 Gloucester Rowing Club - GLR-THORNTON-2 (G)
165 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-HOWIE (F)
Op MasF/G 1x
137 17:18 F
102 Guildford Rowing Club - GRC-Mansfield
103 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-PHILPOTT
Op MasF 4+
138 17:21 F
123 Avon County Rowing Club - AVN-SAMANJOUL
124 Pengwern Boat Club - PGN-FIRMIN
Mx MasC 2x
139 17:24 F
126 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-LANGMAID (F)
129 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-HAMILTON KATES (F)
Mx MasF/H 2x
140 17:27 F
196 Gloucester Rowing Club - GLR-FLAXMAN
197 City of Bristol Rowing Club - CBR-HOLLEY-2
W J13 2x
141 17:30 F
147 Staines Boat Club - STN-BENNETT
153 A.B. Severn Boat Club - ABV-LYNCH
W J14 2x
142 17:33 F
140 Gloucester Rowing Club - GLR-INNES-LEWIS
144 Gloucester Rowing Club - GLR-FIELDER
W J15 2x
143 17:36 F
133 Llandaff Rowing Club - LLA-GOULD
137 Llandaff Rowing Club - LLA-MEREDITH-2
W J16 2x
144 17:39 F
111 Upton Rowing Club - UPT-THOMPSON (B)
112 Gloucester Rowing Club - GLR-HAYES (A)
W MasA/B 2x
145 17:42 F
113 Avon County Rowing Club - AVN-LEWIS
114 Gloucester Rowing Club - GLR-GODSELL
W MasC 2x
146 17:55 F
115 Wycliffe College Boat Club - WYC-TALBOT
117 Cantabrigian Rowing Club - CAB-AUTY-JACKLIN
W MasD 2x
147 17:58 F
120 Derwent Rowing Club - DEW-LOCKHART (E)
122 Exeter Rowing Club Ltd - EXE-FFRENCH-CONSTANT-2 (E)
W MasE/F 2x
148 18:01 F
105 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-WARREN
106 City of Bristol Rowing Club - CBR-KAY
Op J16 4x-