Search for your Races Live Results Stats Refresh
Default Division
Start11/06/2022 08:45
Interval05 mins
First StationMiddlesex
Second StationCentre
Third StationSurrey
Race Crews Event
1 08:45 SF
117 Team Keane Sculling School - TKC-NEWALL
118 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-AGRAWAL
W J17 1x 19
2 08:50 SF
115 Kingston Rowing Club - KRC-WHERO
116 Team Keane Sculling School - TKC-BILECKYJ-2
W J17 1x 19
3 08:55 SF
121 Emanuel School Boat Club - Monk
122 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-DE MESTRE
W J15 1x
Band 2
17
4 09:00 SF
119 Emanuel School Boat Club - Glen
120 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-SUBRAMANIAN
W J15 1x
Band 2
17
5 09:05 SF
125 Kingston Rowing Club - KRC-WIT
126 Kew House School Boat Club - KHS-TAYLOR-AUBERY
W J15 1x
Band 1
18
6 09:10 SF
123 Kingston Rowing Club - KRC-ROOD
124 Kingston Rowing Club - KRC-STREEP
W J15 1x
Band 1
18
7 09:15 SF
129 Putney High School Boat Club - PHS-JEFFERIES
130 Team Keane Sculling School - TKC-FACKRELL-2
W J14 1x 20
8 09:20 SF
127 Putney High School Boat Club - PHS-SODHA
128 Team Keane Sculling School - TKC-RIMMER-2
W J14 1x 20
9 09:25 SF
164 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-BARKOVA-2
165 London Otters Rowing Club - LOT-GRANT
W 4+
Band 2
56
10 09:30 SF
166 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-SARGENT-2
167 Barnes Bridge Ladies Rowing Club - BBL-4
W 4+
Band 2
56
11 09:35 SF
89 Kingston Rowing Club - KRC-RED
90 Kingston Rowing Club - KRC-BIANCA
W J14 2x 21
12 09:40 SF
87 Team Keane Sculling School - TKC-MCKAY
88 Kingston Rowing Club - KRC-ROSSA
W J14 2x 21
13 09:45 SF
23 1863 Club - TES-SAN ROMAN ALVAREZ
24 Tideway Scullers School - TSS-ROCK
Op J15 4x+ 57
14 09:50 SF
21 Team Keane Sculling School - TKC-WELLS
22 Tideway Scullers School - TSS-VIZGIRDA-2
Op J15 4x+ 57
15 09:55 SF
45 Kew House School Boat Club - KHS-ANDRADE
46 Fulham Reach Boat Club - FUL-OLIPHANT
W J15 4x+
Band 1
41
16 10:00 SF
43 Team Keane Sculling School - TKC-HEMBROW
44 Fulham Reach Boat Club - FUL-HEALD SANCHEZ
W J15 4x+
Band 1
41
17 10:05 F
119 Emanuel School Boat Club - Glen
122 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-DE MESTRE
W J15 1x
Band 2
18 10:10 F
123 Kingston Rowing Club - KRC-ROOD
126 Kew House School Boat Club - KHS-TAYLOR-AUBERY
W J15 1x
Band 1
19 10:15 F
116 Team Keane Sculling School - TKC-BILECKYJ-2
117 Team Keane Sculling School - TKC-NEWALL
W J17 1x
20 10:20 F
128 Team Keane Sculling School - TKC-RIMMER-2
130 Team Keane Sculling School - TKC-FACKRELL-2
W J14 1x
21 10:25 F
87 Team Keane Sculling School - TKC-MCKAY
90 Kingston Rowing Club - KRC-BIANCA
W J14 2x
22 10:30 SF
18 Team Keane Sculling School - TKC-NINKOVIC-2
19 Emanuel School Boat Club - Townsend 4+
20 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-FOLEY
Op J15 4+ 31
23 10:35 SF
15 Kew House School Boat Club - KHS-WARD
16 Kings College School Boat Club - KCS-X
17 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-BOEHMER
Op J15 4+ 31
24 10:40 SF
142 Twickenham Rowing Club - TWK-HOLMES DAVIES
143 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-BROOKE
144 Emanuel School Boat Club - EMA-DAMMANN SMITH
Op 4- 39
25 10:45 SF
139 London Otters Rowing Club - LOT-STAMOU
140 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-GRAHAM
141 HSBC Rowing Club - HSB-LAW-2
Op 4- 39
26 10:50 SF
148 Fulham Reach Boat Club - FUL-SIMMONS
149 Team Keane Sculling School - TKC-POSTLE
150 1863 Club - TES-VITIELLO JUOLA
Op 2x 40
27 10:55 SF
145 Vesta Rowing Club - VRC-LAIRD
146 Cygnet Rowing Club - CYG-BAILEY-2
147 Kingston Rowing Club - KRC-HOLMES
Op 2x 40
28 11:00 SF
38 Team Keane Sculling School - TKC-NICHOLLS-MILLARD
39 St Pauls Girls School Boat Club - SPG- A
40 Emanuel School Boat Club - Wadie
W J15 4x+
Band 2
59
29 11:05 SF
41 Emanuel School Boat Club - Prieuret
42 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-1
W J15 4x+
Band 2
59
30 11:10 SF
63 Kings College School Boat Club - KCS-SITTER
64 Tideway Scullers School - TSS-EDBURY
65 Team Keane Sculling School - TKC-LOCKWOOD
Op J15 2x
Band 1
55
31 11:15 F
16 Kings College School Boat Club - KCS-X
20 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-FOLEY
Op J15 4+
32 11:20 SF
60 Kings College School Boat Club - KCS-URGANCI
61 Tideway Scullers School - TSS-WILLIAMS
62 Team Keane Sculling School - TKC-NINKOVIC
Op J15 2x
Band 1
55
33 11:25 SF
104 Tideway Scullers School - TSS-VIZGIRDA
105 Tideway Scullers School - TSS-HAMILL
Op J15 1x
Band 1
54
34 11:30 SF
101 Tideway Scullers School - TSS-ROCK-2
102 Kings College School Boat Club - KCS-HUGHES
103 Tideway Scullers School - TSS-SHONE
Op J15 1x
Band 1
54
35 11:35 SF
157 Vesta Rowing Club - VRC-KABANAS
158 Vesta Rowing Club - VRC-WATT
Op 1x 60
36 11:40 SF
154 London Rowing Club - LRC-PLATTS
155 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-HOSKING
156 Vesta Rowing Club - VRC-SPERRY
Op 1x 60
37 11:45 SF
109 Kings College School Boat Club - KCS-MONAGHAN
110 Kew House School Boat Club - KHS-HOLBROOK
Op J15 1x
Band 2
61
38 11:50 SF
106 Kings College School Boat Club - KCS-HEATHCOTE
107 Tideway Scullers School - TSS-ASSIM
108 Kings College School Boat Club - KCS-VAN BROEKHOVEN
Op J15 1x
Band 2
61
39 11:55 F
140 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-GRAHAM
142 Twickenham Rowing Club - TWK-HOLMES DAVIES
Op 4-
40 13:00 F
146 Cygnet Rowing Club - CYG-BAILEY-2
149 Team Keane Sculling School - TKC-POSTLE
Op 2x
41 13:05 F
44 Fulham Reach Boat Club - FUL-HEALD SANCHEZ
46 Fulham Reach Boat Club - FUL-OLIPHANT
W J15 4x+
Band 1
42 13:10 F
151 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-JUEL
152 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-LAMS-3
153 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-CLAYDON
W 4-
43 13:15 F
4 Emanuel School Boat Club - Notley
5 St Pauls Girls School Boat Club - Ess Pee Gee
6 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-ZHANG-2
W J15 8+
44 13:20 F
172 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-KÜNG-2
173 Latymer Upper School Boat Club - LTU-BETTELHEIM-2
174 Latymer Upper School Boat Club - LTU-VASSOS
Op 4+
Band 1
45 13:25 F
1 Kings College School Boat Club - KCS J15
2 Fulham Reach Boat Club - FUL-HAGEN
3 Kew House School Boat Club - KHS-STENHOUSE
Op J15 8+
46 13:30 F
12 Fulham Reach Boat Club - FUL-WHITFIELD (B)
13 Cygnet Rowing Club - CYG-BAILEY (C)
14 Fulham Reach Boat Club - FUL-MARENZANA (C)
Op MasB/C 4x-
47 13:35 F
81 Kew House School Boat Club - KHS-ANGUS
82 Team Keane Sculling School - TKC-MASON
83 Team Keane Sculling School - TKC-NOONAN
W J15 2x
Band 1
48 13:40 F
78 Team Keane Sculling School - TKC-BILECKYJ
79 Fulham Reach Boat Club - FUL-AMROUNI
80 Kingston Rowing Club - KRC-WEISS
W J16 2x
49 13:45 F
57 1863 Club - TES-MANNERS
58 Emanuel School Boat Club - EMA-WILLIAMS
59 Emanuel School Boat Club - EMA-ANDREWS
Op J16 2x
50 13:50 F
51 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-MAJOMI
52 Kew House School Boat Club - KHS-CHAD
53 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-PAINE
Op J18 2-
Band 2
51 13:55 F
54 Emanuel School Boat Club - EMA-DAMMANN SMITH-2
55 Team Keane Sculling School - TKC-ADEYEMI-2
56 Emanuel School Boat Club - EMA-LINDREA
Op J18 2-
Band 1
52 14:00 SF
162 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-ALT
163 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-MAGUIRE
W 8+ 62
53 14:05 SF
159 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-LAMS-5
160 St Pauls Girls School Boat Club - Mikey
161 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-MAHMOUD
W 8+ 62
54 14:10 F
103 Tideway Scullers School - TSS-SHONE
104 Tideway Scullers School - TSS-VIZGIRDA
Op J15 1x
Band 1
55 14:15 F
62 Team Keane Sculling School - TKC-NINKOVIC
65 Team Keane Sculling School - TKC-LOCKWOOD
Op J15 2x
Band 1
56 14:20 F
164 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-BARKOVA-2
166 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-SARGENT-2
W 4+
Band 2
57 14:25 F
22 Tideway Scullers School - TSS-VIZGIRDA-2
24 Tideway Scullers School - TSS-ROCK
Op J15 4x+
58 14:35 F
84 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-3
85 Emanuel School Boat Club - Gold W2x
86 Emanuel School Boat Club - Blue W2x
W J15 2x
Band 2
59 14:40 F
39 St Pauls Girls School Boat Club - SPG- A
42 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-1
W J15 4x+
Band 2
60 14:45 F
155 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-HOSKING
158 Vesta Rowing Club - VRC-WATT
Op 1x
61 14:50 F
108 Kings College School Boat Club - KCS-VAN BROEKHOVEN
109 Kings College School Boat Club - KCS-MONAGHAN
Op J15 1x
Band 2
62 14:55 F
159 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-LAMS-5
163 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-MAGUIRE
W 8+
63 15:05 SF
10 Emanuel School Boat Club - EMA-YOUNG
11 Kew House School Boat Club - KHS-MCGREGOR-WOOD
W J14 8x+ 84
64 15:10 F
175 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-WANG-3
176 London Otters Rowing Club - LOT-HEALY
177 1863 Club - TES-TOME
Op 4+
Band 2
65 15:15 SF
7 Putney High School Boat Club - Octo
8 Team Keane Sculling School - TKC-FACKRELL
9 Emanuel School Boat Club - EMA-HEFFNER
W J14 8x+ 84
66 15:20 SF
28 Team Keane Sculling School - TKC-GILL
29 Emanuel School Boat Club - EMA-DURRANT
Op J14 4x+
Band 1
83
67 15:25 SF
25 Team Keane Sculling School - TKC-SHEPHARD
26 Kingston Rowing Club - KRC-RUBRUM
27 Emanuel School Boat Club - EMA-ROBERTS
Op J14 4x+
Band 1
83
68 15:35 SF
76 Kingston Rowing Club - KRC-ROT
77 Emanuel School Boat Club - EMA BENNETT
W J17 2x 85
69 15:40 SF
74 Kew House School Boat Club - KHS-THURNHAM
75 Emanuel School Boat Club - EMA BUCKNALL
W J17 2x 85
70 15:45 SF
111 Emanuel School Boat Club - Hauptfleisch
112 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-CROPPER
Op J15 1x
Band 3
100
71 15:50 SF
113 Emanuel School Boat Club - Naylor
114 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-DINGLE
Op J15 1x
Band 3
100
72 15:55 SF
99 Team Keane Sculling School - TKC-GASKELL
100 Fulham Reach Boat Club - FUL-SCHMIDT-CHIARI
Op J16 1x 82
73 16:00 SF
97 Team Keane Sculling School - TKC-TOMELDEN DISSANAYAKA
98 Fulham Reach Boat Club - FUL-HALL
Op J16 1x 82
74 16:10 SF
32 1863 Club - TES-WILLIAMS
33 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-YAN
Op J14 4x+
Band 2
96
75 16:15 SF
30 1863 Club - TES-OLECH
31 Emanuel School Boat Club - EMA-BIEBER
Op J14 4x+
Band 2
96
76 16:20 F
91 Mortlake Anglian & Alpha Boat Club - MAA-WILD (C)
92 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-RAFFAELE (C)
93 Putney Town Rowing Club - PTR-CULLEY (B)
W MasB/C 1x
77 16:25 F
94 Barnes Bridge Ladies Rowing Club - BBL-MAYRHOFER
95 Putney Town Rowing Club - PTR-PONTES DE FREITAS
96 Mortlake Anglian & Alpha Boat Club - MAA-CASSINI
W MasD 1x
78 16:30 SF
70 Kingston Rowing Club - KRC-ROSSO
71 Team Keane Sculling School - TKC-RIMMER
Op J14 2x 99
79 16:35 SF
72 Kingston Rowing Club - KRC-BIANCO
73 Team Keane Sculling School - TKC-SHEPHARD-2
Op J14 2x 99
80 16:40 SF
36 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-ZHANG
37 Emanuel School Boat Club - Kelly
W J15 4+ 98
81 16:45 SF
34 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-FANG
35 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-5
W J15 4+ 98
82 16:50 F
97 Team Keane Sculling School - TKC-TOMELDEN DISSANAYAKA
99 Team Keane Sculling School - TKC-GASKELL
Op J16 1x
83 16:55 F
25 Team Keane Sculling School - TKC-SHEPHARD
29 Emanuel School Boat Club - EMA-DURRANT
Op J14 4x+
Band 1
84 17:00 F
8 Team Keane Sculling School - TKC-FACKRELL
11 Kew House School Boat Club - KHS-MCGREGOR-WOOD
W J14 8x+
85 17:05 F
74 Kew House School Boat Club - KHS-THURNHAM
77 Emanuel School Boat Club - EMA BENNETT
W J17 2x
86 17:10 SF
170 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-HURLEY
171 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-HARDWICK
W 4+
Band 1
97
87 17:15 SF
168 St Pauls Girls School Boat Club - SGPS
169 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-FONTAINE
W 4+
Band 1
97
88 17:20 SF
137 Kew House School Boat Club - KHS-TAMLYN
138 Kingston Rowing Club - KRC-JOHNSON
Op 8+
Band 2
102
89 17:25 SF
135 London Otters Rowing Club - LOT-BREGMAN
136 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-WANG
Op 8+
Band 2
102
90 17:30 SF
133 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-WALES
134 Latymer Upper School Boat Club - LTU-BETTELHEIM
Op 8+
Band 1
101
91 17:35 SF
131 1863 Club - TES-OLSON
132 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-KÜNG
Op 8+
Band 1
101
92 17:40 SF
68 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-ZHAO
69 Emanuel School Boat Club - Carpenter
Op J15 2x
Band 2
103
93 17:45 SF
66 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-SKOLL
67 Fulham Reach Boat Club - FUL-ZEKA
Op J15 2x
Band 2
103
94 17:50 SF
47 Kew House School Boat Club - KHS-JACOULOT
48 Team Keane Sculling School - TKC-JACKSON
W J14 4x+ 104
95 17:55 SF
49 Emanuel School Boat Club - EMA-MORRIS-WALTON
50 Kingston Rowing Club - KRC-ALBUM
W J14 4x+ 104
96 18:00 F
30 1863 Club - TES-OLECH
32 1863 Club - TES-WILLIAMS
Op J14 4x+
Band 2
97 18:05 F
168 St Pauls Girls School Boat Club - SGPS
171 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-HARDWICK
W 4+
Band 1
98 18:10 F
35 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-5
36 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-ZHANG
W J15 4+
99 18:15 F
71 Team Keane Sculling School - TKC-RIMMER
73 Team Keane Sculling School - TKC-SHEPHARD-2
Op J14 2x
100 18:20 F
111 Emanuel School Boat Club - Hauptfleisch
113 Emanuel School Boat Club - Naylor
Op J15 1x
Band 3
101 18:25 F
131 1863 Club - TES-OLSON
133 Auriol Kensington Rowing Club - AKN-WALES
Op 8+
Band 1
102 18:30 F
136 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-WANG
138 Kingston Rowing Club - KRC-JOHNSON
Op 8+
Band 2
103 18:35 F
67 Fulham Reach Boat Club - FUL-ZEKA
69 Emanuel School Boat Club - Carpenter
Op J15 2x
Band 2
104 18:40 F
48 Team Keane Sculling School - TKC-JACKSON
50 Kingston Rowing Club - KRC-ALBUM
W J14 4x+