Search for your Races Live Results Stats Refresh
Division 1
Start30/06/2019 07:30
Interval02 mins, 30 sec
First StationSurrey
Second StationBerkshire
Race Crews Event
1 07:30
51 Maidenhead Rowing Club - MHD-TOWERS
52 Weybridge Rowing Club - WEY-GRAYSTON
Op J14 1x 19
2 07:32
49 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-TALBOT
50 Reading Rowing Club - RDG-RAMSDEN
Op J14 1x 20
3 07:35
47 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-COOK
48 Christchurch Rowing Club - CHR-DURWARD
Op J14 1x 21
4 07:37
45 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-PITMAN
46 Walton Rowing Club - WLT-RUSHWORTH
Op J14 1x 22
5 07:40
22 LVS Ascot Boat Club - LVA-BACKHOUSE
23 Weybridge Rowing Club - WEY-ROSS
Op J14 2x 24
6 07:42
20 Henley Rowing Club - HEN-EDWARDS
21 Walton Rowing Club - WLT-DE MARSANICH
Op J14 2x 26
7 07:45
1 Henley Rowing Club - HEN-HOOGENBERG
2 Weybridge Rowing Club - WEY-AINSWORTH
W J14 4x+
Band 1
38
8 07:47
57 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-GRAHAM-USABIAGA
58 Surbiton High School Boat Club - SBT-HAYNES
W J15 1x 42
9 07:50
42 Barn Elms Rowing Club - Davidson
43 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-SAYERS
W J15 2x 43
10 07:52
40 Staines Boat Club - STN-JONES
41 Hinksey Sculling School - HIN-Channon
W J15 2x 44
11 07:55
38 Christchurch Rowing Club - CHR-THOMAS
39 Surbiton High School Boat Club - SBT- Silver 4
W J15 2x 44
12 07:57
36 Staines Boat Club - STN-PATEL
37 Hinksey Sculling School - HIN-Myers
W J15 2x 45
13 08:00
34 Christchurch Rowing Club - CHR-LEAT
35 Surbiton High School Boat Club - SBT- Silver 5
W J15 2x 45
14 08:02
32 Barn Elms Rowing Club - Woods
33 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-ORAM
W J15 2x 46
15 08:05
30 Reading Rowing Club - RDG-MALEHAM
31 Weybridge Rowing Club - WEY-MCMANUS
W J15 2x 46
16 08:07
70 Barn Elms Rowing Club - BAE Martin
71 LVS Ascot Boat Club - LVA-KELLY
Op J13 4x+ 47
17 08:10
68 Bishopsgate School Boat Club - BIS-PYM
69 Henley Rowing Club - HEN-REINEKE
Op J13 4x+ 48
18 08:12
66 Barn Elms Rowing Club - BAE Duggan
67 Walton Rowing Club - WLT-SPRINGETT-2
Op J13 4x+ 48
19 08:15
51 Maidenhead Rowing Club - MHD-TOWERS
56 Christchurch Rowing Club - CHR-PEARSON
Op J14 1x 49
20 08:17
49 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-TALBOT
55 Walton Rowing Club - WLT-HAKIM-RAD
Op J14 1x 49
21 08:20
47 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-COOK
54 Weybridge Rowing Club - WEY-CHANDLER
Op J14 1x 50
22 08:22
46 Walton Rowing Club - WLT-RUSHWORTH
53 Reading Rowing Club - RDG-HUTCHINS
Op J14 1x 50
23 08:25
28 Walton Rowing Club - WLT-STAADECKER
29 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-USHER
Op J14 2x 51
24 08:27
23 Weybridge Rowing Club - WEY-ROSS
27 Henley Rowing Club - HEN-PROVOOST
Op J14 2x 51
25 08:30
25 Weybridge Rowing Club - WEY-DIDASKALOU
26 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-RIDLEY
Op J14 2x 52
26 08:32
21 Walton Rowing Club - WLT-DE MARSANICH
24 LVS Ascot Boat Club - LVA-BROOKE-2
Op J14 2x 52
27 08:35
75 Barn Elms Rowing Club - BAE METREWELLI
76 Walton Rowing Club - WLT-DAVIS
W J13 1x 53
28 08:37
73 Weybridge Rowing Club - WEY-DOYLE
74 Reading Rowing Club - RDG-ROOFTHOOFT-2
W J13 1x 54
29 08:40
81 Weybridge Rowing Club - WEY-GRANT
82 Henley Rowing Club - HEN-WEISER
W J13 2x 55
30 08:42
79 Weybridge Rowing Club - WEY-GOODMAN
80 Hinksey Sculling School - HIN-MYERS
W J13 2x 56
31 08:45
16 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-LATTIG-BAYONA
17 Emanuel School Boat Club - EMA-BUCKNALL
W J14 4x+
Band 2
57
32 08:47
14 Staines Boat Club - STN-BARR
15 LVS Ascot Boat Club - LVA-LEA
W J14 4x+
Band 2
57
33 08:50
12 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-RODGERS
13 Walton Rowing Club - WLT-GWILLIAMS
W J14 4x+
Band 2
58
34 08:52
10 Barn Elms Rowing Club - Williams
11 Christchurch Rowing Club - CHR-HEWITT
W J14 4x+
Band 2
58
35 08:55
8 Surbiton High School Boat Club - SBT-Green 1
9 Weybridge Rowing Club - WEY-BRIODY
W J14 4x+
Band 1
59
36 08:57
6 Henley Rowing Club - HEN-MARSTON
7 Surbiton High School Boat Club - SBT-Green 2
W J14 4x+
Band 1
59
37 09:00
4 Surbiton High School Boat Club - SBT-Green 3
5 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-HEARD NORRISH
W J14 4x+
Band 1
60
38 09:02
1 Henley Rowing Club - HEN-HOOGENBERG
3 Surbiton High School Boat Club - SBT-Green 4
W J14 4x+
Band 1
60
39 09:05
64 Hinksey Sculling School - HIN-Turner
65 Reading Rowing Club - RDG-GREENWAY
W J15 1x 61
40 09:07
62 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-MCLEAN-INGLIS
63 Surbiton High School Boat Club - SBT-GERRISH
W J15 1x 61
41 09:10
60 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-SARNO
61 Surbiton High School Boat Club - SBT-STAGG
W J15 1x 62
42 09:12
58 Surbiton High School Boat Club - SBT-HAYNES
59 Christchurch Rowing Club - CHR-DONALDSON
W J15 1x 62
43 09:15
42 Barn Elms Rowing Club - Davidson
44 Surbiton High School Boat Club - SBT- Silver 6
W J15 2x 63
44 09:17
38 Christchurch Rowing Club - CHR-THOMAS
41 Hinksey Sculling School - HIN-Channon
W J15 2x 63
45 09:20
35 Surbiton High School Boat Club - SBT- Silver 5
37 Hinksey Sculling School - HIN-Myers
W J15 2x 64
46 09:22
30 Reading Rowing Club - RDG-MALEHAM
32 Barn Elms Rowing Club - Woods
W J15 2x 64
47 09:25 SF
70 Barn Elms Rowing Club - BAE Martin
72 Bishopsgate School Boat Club - BIS-SAXENA
Op J13 4x+ 65
48 09:27 SF
67 Walton Rowing Club - WLT-SPRINGETT-2
68 Bishopsgate School Boat Club - BIS-PYM
Op J13 4x+ 65
49 09:30 SF
55 Walton Rowing Club - WLT-HAKIM-RAD
51 Maidenhead Rowing Club - MHD-TOWERS
Op J14 1x 66
50 09:32 SF
53 Reading Rowing Club - RDG-HUTCHINS
47 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-COOK
Op J14 1x 66
51 09:35 SF
23 Weybridge Rowing Club - WEY-ROSS
28 Walton Rowing Club - WLT-STAADECKER
Op J14 2x 67
52 09:37 SF
21 Walton Rowing Club - WLT-DE MARSANICH
25 Weybridge Rowing Club - WEY-DIDASKALOU
Op J14 2x 67
53 09:40 SF
75 Barn Elms Rowing Club - BAE METREWELLI
78 Reading Rowing Club - RDG-SMITH
W J13 1x 69
54 09:42 SF
74 Reading Rowing Club - RDG-ROOFTHOOFT-2
77 LVS Ascot Boat Club - LVA-BROWN
W J13 1x 69
55 09:45 SF
82 Henley Rowing Club - HEN-WEISER
84 Hinksey Sculling School - HIN-SHEPHERD
W J13 2x 70
56 09:47 SF
80 Hinksey Sculling School - HIN-MYERS
83 Henley Rowing Club - Hen Bell
W J13 2x 70
57 09:50 SF
14 Staines Boat Club - STN-BARR
17 Emanuel School Boat Club - EMA-BUCKNALL
W J14 4x+
Band 2
71
58 09:52 SF
10 Barn Elms Rowing Club - Williams
12 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-RODGERS
W J14 4x+
Band 2
71
59 09:55 SF
6 Henley Rowing Club - HEN-MARSTON
8 Surbiton High School Boat Club - SBT-Green 1
W J14 4x+
Band 1
72
60 09:57 SF
1 Henley Rowing Club - HEN-HOOGENBERG
4 Surbiton High School Boat Club - SBT-Green 3
W J14 4x+
Band 1
72
61 10:00 SF
63 Surbiton High School Boat Club - SBT-GERRISH
64 Hinksey Sculling School - HIN-Turner
W J15 1x 73
62 10:02 SF
59 Christchurch Rowing Club - CHR-DONALDSON
61 Surbiton High School Boat Club - SBT-STAGG
W J15 1x 73
63 10:05 SF
41 Hinksey Sculling School - HIN-Channon
44 Surbiton High School Boat Club - SBT- Silver 6
W J15 2x 74
64 10:07 SF
30 Reading Rowing Club - RDG-MALEHAM
37 Hinksey Sculling School - HIN-Myers
W J15 2x 74
65 10:10 F
67 Walton Rowing Club - WLT-SPRINGETT-2
70 Barn Elms Rowing Club - BAE Martin
Op J13 4x+
66 10:12 F
53 Reading Rowing Club - RDG-HUTCHINS
51 Maidenhead Rowing Club - MHD-TOWERS
Op J14 1x
67 10:15 F
21 Walton Rowing Club - WLT-DE MARSANICH
28 Walton Rowing Club - WLT-STAADECKER
Op J14 2x
68 10:17 F
18 Christchurch Rowing Club - CHR-TATE
19 LVS Ascot Boat Club - LVA-KINGSTON
Op J18 2x
69 10:20 F
74 Reading Rowing Club - RDG-ROOFTHOOFT-2
75 Barn Elms Rowing Club - BAE METREWELLI
W J13 1x
70 10:22 F
83 Henley Rowing Club - Hen Bell
82 Henley Rowing Club - HEN-WEISER
W J13 2x
71 10:25 F
12 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-RODGERS
14 Staines Boat Club - STN-BARR
W J14 4x+
Band 2
72 10:27 F
1 Henley Rowing Club - HEN-HOOGENBERG
8 Surbiton High School Boat Club - SBT-Green 1
W J14 4x+
Band 1
73 10:30 F
61 Surbiton High School Boat Club - SBT-STAGG
64 Hinksey Sculling School - HIN-Turner
W J15 1x
74 10:32 F
30 Reading Rowing Club - RDG-MALEHAM
44 Surbiton High School Boat Club - SBT- Silver 6
W J15 2x
Division 2
Start30/06/2019 11:10
Interval02 mins, 30 sec
First StationSurrey
Second StationBerkshire
Race Crews Event
75 11:10
138 Walton Rowing Club - WLT-SCHIOLDAN
139 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-PRICE
Op J13 1x 87
76 11:12
151 Reading Rowing Club - RDG-SNOXALL
152 Barn Elms Rowing Club - Lawrie
Op J13 2x 89
77 11:15
149 LVS Ascot Boat Club - LVA-SIMPSON
150 Henley Rowing Club - HEN-SZWEDA
Op J13 2x 90
78 11:17
147 Maidenhead Rowing Club - MHD-PARCELL-ARREGI
148 Walton Rowing Club - WLT-RICHARDSON
Op J13 2x 91
79 11:20
100 Weybridge Rowing Club - WEY-O'NEILL
101 Emanuel School Boat Club - EMA-HAYNES
W J14 2x
Band 2
100
80 11:22
98 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-HILL
99 Hinksey Sculling School - HIN-LACKENBY
W J14 2x
Band 2
102
81 11:25
112 Hinksey Sculling School - HIN-OCALLAGHAN
113 Weybridge Rowing Club - WEY-BRIODY-2
W J14 2x
Band 1
104
82 11:27
110 Surbiton High School Boat Club - SBT-HUBBARD
111 Weybridge Rowing Club - WEY-CARBALLEIRO
W J14 2x
Band 1
105
83 11:30
108 Hinksey Sculling School - HIN-Allison
109 Weybridge Rowing Club - WEY-AINSWORTH-2
W J14 2x
Band 1
106
84 11:32
145 Weybridge Rowing Club - WEY-MCNULTY-2
146 Bishopsgate School Boat Club - BIS-JACOBS
Op J13 1x 112
85 11:35
143 Walton Rowing Club - WLT-SPRINGETT
144 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-SMITH
Op J13 1x 112
86 11:37
141 Reading Rowing Club - RDG-JENKINS
142 LVS Ascot Boat Club - LVA-TERRY
Op J13 1x 113
87 11:40
138 Walton Rowing Club - WLT-SCHIOLDAN
140 Henley Rowing Club - HEN-GIRET
Op J13 1x 113
88 11:42
156 LVS Ascot Boat Club - LVA-DENNING
157 Staines Boat Club - STN-FIELD
Op J13 2x 114
89 11:45
151 Reading Rowing Club - RDG-SNOXALL
155 Henley Rowing Club - HEN-REINEKE-2
Op J13 2x 114
90 11:47
149 LVS Ascot Boat Club - LVA-SIMPSON
154 Bishopsgate School Boat Club - BIS-AIRIKKALA
Op J13 2x 115
91 11:50
148 Walton Rowing Club - WLT-RICHARDSON
153 Barn Elms Rowing Club - Forbes
Op J13 2x 115
92 11:52
91 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-MCCULLEY
92 Henley Rowing Club - HEN-MCLELLAN
Op J15 4x+ 116
93 11:55
89 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-INGHAM J
90 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-RATHMELL
Op J15 4x+ 116
94 11:57
87 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-CHOPRA
88 Maidenhead Rowing Club - MHD-TOWERS-2
Op J15 4x+ 117
95 12:00
85 Christchurch Rowing Club - CHR-BRANGAN
86 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-TAMTEKIN
Op J15 4x+ 117
96 12:02
135 Weybridge Rowing Club - WEY-DYBALL
136 Walton Rowing Club - WLT-SMITH
W J14 1x 122
97 12:05
133 Surbiton High School Boat Club - SBT-ALEXANDER
134 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-GRAINGER
W J14 1x 123
98 12:07
131 Weybridge Rowing Club - WEY-truett
132 Reading Rowing Club - RDG-LAZENBY-2
W J14 1x 123
99 12:10
106 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-FOLIGNO
107 Hinksey Sculling School - HIN-SMITH
W J14 2x
Band 2
124
100 12:12
101 Emanuel School Boat Club - EMA-HAYNES
105 Reading Rowing Club - RDG-ROOFTHOOFT-3
W J14 2x
Band 2
124
101 12:15
103 Staines Boat Club - STN-BENNETT
104 Emanuel School Boat Club - EMA-MITCHELL
W J14 2x
Band 2
125
102 12:17
98 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-HILL
102 Surbiton High School Boat Club - SBT-BOLTON
W J14 2x
Band 2
125
103 12:20
117 Surbiton High School Boat Club - SBT-CHEYNE
118 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-TREMELLING
W J14 2x
Band 1
126
104 12:22
113 Weybridge Rowing Club - WEY-BRIODY-2
116 Walton Rowing Club - WLT-CASEY
W J14 2x
Band 1
126
105 12:25
110 Surbiton High School Boat Club - SBT-HUBBARD
115 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-HEARD NORRISH-2
W J14 2x
Band 1
127
106 12:27
108 Hinksey Sculling School - HIN-Allison
114 Surbiton High School Boat Club - SBT-STORME
W J14 2x
Band 1
127
107 12:30
93 Maidenhead Rowing Club - MHD-HOLLIS
94 Staines Boat Club - STN-BECKH
W J16 2x 129
108 12:32
129 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-HEALEY
130 Reading Rowing Club - RDG-KEMSLEY
W J18 1x 130
109 12:35
127 Weybridge Rowing Club - WEY-FOULKES
128 Maidenhead Rowing Club - MHD-HOLLIS-2
W J18 1x 130
110 12:37
125 Hinksey Sculling School - HIN-WILLOUGHBY
126 Christchurch Rowing Club - CHR-MORRIS
W J18 1x 131
111 12:40
123 Weybridge Rowing Club - WEY-LOVATT
124 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-JANMOHAMED-2
W J18 1x 131
112 12:42 SF
143 Walton Rowing Club - WLT-SPRINGETT
145 Weybridge Rowing Club - WEY-MCNULTY-2
Op J13 1x 132
113 12:45 SF
138 Walton Rowing Club - WLT-SCHIOLDAN
141 Reading Rowing Club - RDG-JENKINS
Op J13 1x 132
114 12:47 SF
151 Reading Rowing Club - RDG-SNOXALL
156 LVS Ascot Boat Club - LVA-DENNING
Op J13 2x 133
115 12:50 SF
153 Barn Elms Rowing Club - Forbes
154 Bishopsgate School Boat Club - BIS-AIRIKKALA
Op J13 2x 133
116 12:52 SF
89 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-INGHAM J
91 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-MCCULLEY
Op J15 4x+ 134
117 12:55 SF
85 Christchurch Rowing Club - CHR-BRANGAN
87 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-CHOPRA
Op J15 4x+ 134
118 12:57 SF
121 Weybridge Rowing Club - WEY-PORTER
122 Barn Elms Rowing Club - BAE-LANCASTER
Op J16 1x 135
119 13:00 SF
119 Christchurch Rowing Club - CHR-TATE-2
120 Weybridge Rowing Club - WEY-MCNULTY
Op J16 1x 135
120 13:02 SF
160 Henley Rowing Club - HEN- Hunter
161 Hinksey Sculling School - HIN-MEGAW
W J13 4x+ 136
121 13:05 SF
158 Staines Boat Club - STN-DAWSON
159 Henley Rowing Club - HEN-Presswell
W J13 4x+ 136
122 13:07 SF
135 Weybridge Rowing Club - WEY-DYBALL
137 Surbiton High School Boat Club - SBT-GREENSTOCK
W J14 1x 137
123 13:10 SF
131 Weybridge Rowing Club - WEY-truett
134 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-GRAINGER
W J14 1x 137
124 13:12 SF
105 Reading Rowing Club - RDG-ROOFTHOOFT-3
107 Hinksey Sculling School - HIN-SMITH
W J14 2x
Band 2
138
125 13:15 SF
98 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-HILL
103 Staines Boat Club - STN-BENNETT
W J14 2x
Band 2
138
126 13:17 SF
113 Weybridge Rowing Club - WEY-BRIODY-2
117 Surbiton High School Boat Club - SBT-CHEYNE
W J14 2x
Band 1
139
127 13:20 SF
108 Hinksey Sculling School - HIN-Allison
110 Surbiton High School Boat Club - SBT-HUBBARD
W J14 2x
Band 1
139
128 13:22 SF
96 Surbiton High School Boat Club - SBT- Silver 8
97 Reading Rowing Club - RDG-LAZENBY
W J16 2x 140
129 13:25 SF
93 Maidenhead Rowing Club - MHD-HOLLIS
95 Surbiton High School Boat Club - SBT- Silver 7
W J16 2x 140
130 13:27 SF
128 Maidenhead Rowing Club - MHD-HOLLIS-2
129 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-HEALEY
W J18 1x 141
131 13:30 SF
124 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-JANMOHAMED-2
125 Hinksey Sculling School - HIN-WILLOUGHBY
W J18 1x 141
132 13:32 F
138 Walton Rowing Club - WLT-SCHIOLDAN
143 Walton Rowing Club - WLT-SPRINGETT
Op J13 1x
133 13:35 F
153 Barn Elms Rowing Club - Forbes
151 Reading Rowing Club - RDG-SNOXALL
Op J13 2x
134 13:37 F
85 Christchurch Rowing Club - CHR-BRANGAN
91 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-MCCULLEY
Op J15 4x+
135 13:40 F
119 Christchurch Rowing Club - CHR-TATE-2
122 Barn Elms Rowing Club - BAE-LANCASTER
Op J16 1x
136 13:42 F
159 Henley Rowing Club - HEN-Presswell
160 Henley Rowing Club - HEN- Hunter
W J13 4x+
137 13:45 F
134 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-GRAINGER
137 Surbiton High School Boat Club - SBT-GREENSTOCK
W J14 1x
138 13:47 F
103 Staines Boat Club - STN-BENNETT
107 Hinksey Sculling School - HIN-SMITH
W J14 2x
Band 2
139 13:50 F
110 Surbiton High School Boat Club - SBT-HUBBARD
113 Weybridge Rowing Club - WEY-BRIODY-2
W J14 2x
Band 1
140 13:52 F
93 Maidenhead Rowing Club - MHD-HOLLIS
96 Surbiton High School Boat Club - SBT- Silver 8
W J16 2x
141 13:55 F
124 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-JANMOHAMED-2
128 Maidenhead Rowing Club - MHD-HOLLIS-2
W J18 1x
Division 3
Start30/06/2019 14:45
Interval02 mins, 30 sec
First StationSurrey
Second StationBerkshire
Race Crews Event
142 14:45
164 Walton Rowing Club - WLT-NIEWIAROWSKI
165 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-GREENE
Op J14 4x+ 153
143 14:47
162 Weybridge Rowing Club - WEY-SMILLIE-MCCORMACK-2
163 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-GARCIA-JANY
Op J14 4x+ 155
144 14:50
203 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-HALE
204 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-MANS
Op J15 1x
Band 2
159
145 14:52
214 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-ROSEN
215 Walton Rowing Club - WLT-HAWES
Op J15 1x
Band 1
161
146 14:55
212 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-MUMFORD
213 Maidenhead Rowing Club - MHD-LEWIS
Op J15 1x
Band 1
163
147 14:57
180 Staines Boat Club - STN-JONES-2
181 Surbiton High School Boat Club - SBT- Silver 3
W J15 4x+ 168
148 15:00
178 Barn Elms Rowing Club - Hillier
179 Surbiton High School Boat Club - SBT- Silver 1
W J15 4x+ 169
149 15:02
176 Staines Boat Club - STN-BATEMAN-2
177 Surbiton High School Boat Club - SBT-Green 5
W J15 4x+ 170
150 15:05
174 Henley Rowing Club - HEN-JONES
175 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-GRAHAM-USABIAGA-2
W J15 4x+ 171
151 15:07
172 Christchurch Rowing Club - CHR-THOMAS-2
173 Surbiton High School Boat Club - SBT- Silver 2
W J15 4x+ 171
152 15:10
170 LVS Ascot Boat Club - LVA-BROOKE
171 Walton Rowing Club - WLT-STAADECKER-2
Op J14 4x+ 174
153 15:12
165 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-GREENE
169 Henley Rowing Club - HEN-SWINBURNE-JOHNSON
Op J14 4x+ 174
154 15:15
167 Staines Boat Club - STN-HUDSON
168 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-COUZENS
Op J14 4x+ 175
155 15:17
162 Weybridge Rowing Club - WEY-SMILLIE-MCCORMACK-2
166 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-WHALL
Op J14 4x+ 175
156 15:20
210 Walton Rowing Club - WLT-ZEGHIBE
211 Barn Elms Rowing Club - BAE-WILLIAMS
Op J15 1x
Band 2
176
157 15:22
208 Christchurch Rowing Club - CHR-BRANGAN-2
209 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-GALLINA
Op J15 1x
Band 2
176
158 15:25
206 Hinksey Sculling School - HIN-BARTON
207 Reading Rowing Club - RDG-ROOFTHOOFT
Op J15 1x
Band 2
177
159 15:27
204 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-MANS
205 Weybridge Rowing Club - WEY-NEWTON
Op J15 1x
Band 2
177
160 15:30
220 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-FOULKES
221 Reading Rowing Club - RDG-HUTCHINS-2
Op J15 1x
Band 1
178
161 15:32
215 Walton Rowing Club - WLT-HAWES
219 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-TREMMELING
Op J15 1x
Band 1
178
162 15:35
217 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-BROWN
218 Reading Rowing Club - RDG-MAY
Op J15 1x
Band 1
179
163 15:37
213 Maidenhead Rowing Club - MHD-LEWIS
216 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-BETZ
Op J15 1x
Band 1
179
164 15:40
193 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-LEWIN
194 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-IPCHI
Op J15 2x 180
165 15:42
191 Staines Boat Club - STN-GECZY
192 Christchurch Rowing Club - CHR-PULL
Op J15 2x 180
166 15:45
189 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-SADLER
190 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-KOPIK
Op J15 2x 181
167 15:47
187 Barn Elms Rowing Club - Blagburn
188 Christchurch Rowing Club - CHR-INGREM
Op J15 2x 181
168 15:50
180 Staines Boat Club - STN-JONES-2
184 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-ORAM
W J15 4x+ 184
169 15:52
178 Barn Elms Rowing Club - Hillier
183 Weybridge Rowing Club - WEY-VARGO
W J15 4x+ 184
170 15:55
177 Surbiton High School Boat Club - SBT-Green 5
182 Walton Rowing Club - WLT-RYAN
W J15 4x+ 185
171 15:57
173 Surbiton High School Boat Club - SBT- Silver 2
174 Henley Rowing Club - HEN-JONES
W J15 4x+ 185
172 16:00
224 Hinksey Sculling School - HIN-WHITE
225 Reading Rowing Club - RDG-BATES
W J16 1x 186
173 16:02
222 Surbiton High School Boat Club - SBT-HAYNES-2
223 Reading Rowing Club - RDG-MALEHAM-2
W J16 1x 187
174 16:05 SF
165 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-GREENE
171 Walton Rowing Club - WLT-STAADECKER-2
Op J14 4x+ 190
175 16:07 SF
162 Weybridge Rowing Club - WEY-SMILLIE-MCCORMACK-2
168 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-COUZENS
Op J14 4x+ 190
176 16:10 SF
208 Christchurch Rowing Club - CHR-BRANGAN-2
211 Barn Elms Rowing Club - BAE-WILLIAMS
Op J15 1x
Band 2
191
177 16:12 SF
204 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-MANS
206 Hinksey Sculling School - HIN-BARTON
Op J15 1x
Band 2
191
178 16:15 SF
215 Walton Rowing Club - WLT-HAWES
221 Reading Rowing Club - RDG-HUTCHINS-2
Op J15 1x
Band 1
192
179 16:17 SF
213 Maidenhead Rowing Club - MHD-LEWIS
218 Reading Rowing Club - RDG-MAY
Op J15 1x
Band 1
192
180 16:20 SF
191 Staines Boat Club - STN-GECZY
193 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-LEWIN
Op J15 2x 193
181 16:22 SF
188 Christchurch Rowing Club - CHR-INGREM
189 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-SADLER
Op J15 2x 193
182 16:25 SF
201 Christchurch Rowing Club - CHR-CLARKE
202 Christchurch Rowing Club - CHR-MILLS
Op J18 1x 195
183 16:27 SF
199 LVS Ascot Boat Club - LVA-KINGSTON-2
200 Christchurch Rowing Club - CHR-HEWITT-2
Op J18 1x 195
184 16:30 SF
178 Barn Elms Rowing Club - Hillier
180 Staines Boat Club - STN-JONES-2
W J15 4x+ 196
185 16:32 SF
174 Henley Rowing Club - HEN-JONES
177 Surbiton High School Boat Club - SBT-Green 5
W J15 4x+ 196
186 16:35 SF
224 Hinksey Sculling School - HIN-WHITE
227 Reading Rowing Club - RDG-ALBERICI
W J16 1x 197
187 16:37 SF
223 Reading Rowing Club - RDG-MALEHAM-2
226 Christchurch Rowing Club - CHR-MORRIS-2
W J16 1x 197
188 16:40 SF
197 Barn Elms Rowing Club - BAE-DZYMA
198 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-HARRIS
W J18 2x 198
189 16:42 SF
195 Weybridge Rowing Club - WEY-FOULKES-2
196 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-JANMOHAMED
W J18 2x 198
190 16:45 F
162 Weybridge Rowing Club - WEY-SMILLIE-MCCORMACK-2
171 Walton Rowing Club - WLT-STAADECKER-2
Op J14 4x+
191 16:47 F
204 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-MANS
208 Christchurch Rowing Club - CHR-BRANGAN-2
Op J15 1x
Band 2
192 16:50 F
218 Reading Rowing Club - RDG-MAY
215 Walton Rowing Club - WLT-HAWES
Op J15 1x
Band 1
193 16:52 F
188 Christchurch Rowing Club - CHR-INGREM
191 Staines Boat Club - STN-GECZY
Op J15 2x
194 16:55 F
185 Walton Rowing Club - WLT-NIGRELLI
186 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-GATER
Op J16 2x
195 16:57 F
200 Christchurch Rowing Club - CHR-HEWITT-2
201 Christchurch Rowing Club - CHR-CLARKE
Op J18 1x
196 17:00 F
174 Henley Rowing Club - HEN-JONES
178 Barn Elms Rowing Club - Hillier
W J15 4x+
197 17:02 F
226 Christchurch Rowing Club - CHR-MORRIS-2
224 Hinksey Sculling School - HIN-WHITE
W J16 1x
198 17:05 F
195 Weybridge Rowing Club - WEY-FOULKES-2
197 Barn Elms Rowing Club - BAE-DZYMA
W J18 2x