Search for your Races Live Results Stats Refresh
Division 1
Start01/07/2018 08:30
Interval02 mins, 30 sec
First StationSurrey
Second StationBerkshire
Race Crews Event
1 08:30
55 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-MANS
56 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-WARREN
Op J14 1x 19
2 08:32
53 Staines Boat Club - STN-GECZY
54 Tideway Scullers School - TSS-HALEWOOD
Op J14 1x 19
3 08:35
51 Reading Rowing Club - RDG-HUTCHINS
52 Maidenhead Rowing Club - MHD Ioras
Op J14 1x 20
4 08:37
49 Ross Rowing Club - ROS-BILLINGTON
50 Henley Rowing Club - HEN-CHARLES
Op J14 1x 20
5 08:40
47 Reading Rowing Club - RDG-MAY
48 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-GALLAGHER
Op J14 1x 21
6 08:42
45 Ross Rowing Club - ROS-WALES
46 Henley Rowing Club - HEN-MCLELLAN
Op J14 1x 21
7 08:45
43 Walton Rowing Club - WLT-HAWES
44 Tideway Scullers School - TSS-GILBART-SMITH-2
Op J14 1x 22
8 08:47
41 Ross Rowing Club - ROS-QUAN-BUCHANAN
42 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-GALLINA
Op J14 1x 22
9 08:50
22 Itchen Imperial Rowing Club - ITC-TAYLOR
23 Henley Rowing Club - HEN-HART
Op J14 2x 24
10 08:52
20 Maidenhead Rowing Club - MHD-JAMINSON
21 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-EVANS
Op J14 2x 26
11 08:55
57 Hinksey Sculling School - HIN-MATTHEWS
58 Reading Rowing Club - RDG-LAZENBY
W J15 1x 43
12 08:57
34 Reading Rowing Club - RDG-BLUNT
35 Weybridge Rowing Club - WEY-WATTS
W J15 2x 45
13 09:00
32 Ross Rowing Club - ROS-BURDEN
33 Henley Rowing Club - HEN-O'DONOHUE
W J15 2x 46
14 09:02
30 Itchen Imperial Rowing Club - ITC-STRONG
31 Weybridge Rowing Club - WEY-BOLTON
W J15 2x 47
15 09:05
72 Barn Elms Rowing Club - BAE-ADAMS
73 LVS Ascot Boat Club - LVA-WESTBURY-2
Op J13 4x+ 48
16 09:07
70 Langley Academy, The - TLA J13.4x+ Birdseye
71 Walton Rowing Club - WLT-KEARY
Op J13 4x+ 48
17 09:10
68 Henley Rowing Club - HEN-DRENNAN
69 Bishopsgate School Boat Club - BIS-Dib
Op J13 4x+ 49
18 09:12
66 Langley Academy, The - TLA J12.4x+ Lynch
67 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-AL-HASHIMI
Op J13 4x+ 49
19 09:15
53 Staines Boat Club - STN-GECZY
55 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-MANS
Op J14 1x 50
20 09:17
49 Ross Rowing Club - ROS-BILLINGTON
52 Maidenhead Rowing Club - MHD Ioras
Op J14 1x 50
21 09:20
46 Henley Rowing Club - HEN-MCLELLAN
47 Reading Rowing Club - RDG-MAY
Op J14 1x 51
22 09:22
42 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-GALLINA
44 Tideway Scullers School - TSS-GILBART-SMITH-2
Op J14 1x 51
23 09:25
28 Weybridge Rowing Club - WEY-CAMARGO
29 Christchurch Rowing Club - CHR-BRANGAN
Op J14 2x 52
24 09:27
22 Itchen Imperial Rowing Club - ITC-TAYLOR
27 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-LEWIN
Op J14 2x 52
25 09:30
25 Barn Elms Rowing Club - BAE-WILLIAMS
26 Christchurch Rowing Club - CHR-EDDICOTT
Op J14 2x 53
26 09:32
20 Maidenhead Rowing Club - MHD-JAMINSON
24 Henley Rowing Club - HEN-DAL LAGO-2
Op J14 2x 53
27 09:35
18 Tideway Scullers School - TSS-MURRAY-2
19 LVS Ascot Boat Club - LVA-SACOOR-WILLIAMS
Op J18 2x 54
28 09:37
16 Staines Boat Club - STN-TORCHIA-3
17 Hinksey Sculling School - HIN-CLARK
Op J18 2x 54
29 09:40
14 Tideway Scullers School - TSS-ROLLS
15 Christchurch Rowing Club - CHR-PATTON
Op J18 2x 55
30 09:42
12 Staines Boat Club - STN-TORCHIA-4
13 Hinksey Sculling School - HIN-CANNONS
Op J18 2x 55
31 09:45
78 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-GRAY
79 Tideway Scullers School - TSS-MCCARTHY
W J13 1x 56
32 09:47
76 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-GRAINGER
77 Tideway Scullers School - TSS-HUMPHREY-EVANS-2
W J13 1x 57
33 09:50
74 Weybridge Rowing Club - WEY-DYBALL
75 Hinksey Sculling School - HIN-MARTIN
W J13 1x 57
34 09:52
85 Hinksey Sculling School - HIN-ZHANG
86 Weybridge Rowing Club - WEY-FOULKES
W J13 2x 58
35 09:55
83 Reading Rowing Club - RDG-LAZENBY-2
84 LVS Ascot Boat Club - LVA-WESTBURY-3
W J13 2x 59
36 09:57
81 Ross Rowing Club - ROS-HERMON-2
82 Henley Rowing Club - HEN-TAYLOR
W J13 2x 59
37 10:00
5 Hinksey Sculling School - HIN-BISCHOFF
6 Weybridge Rowing Club - WEY-HOPKINSON
W J14 4x+ B 62
38 10:02
3 Staines Boat Club - STN-JONES
4 Christchurch Rowing Club - CHR-STARKS-2
W J14 4x+ B 63
39 10:05
1 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-HASWELL
2 Henley Rowing Club - HEN-DAVIS
W J14 4x+ B 63
40 10:07
64 Ross Rowing Club - ROS-BRODHOLT
65 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-WILLIAMS
W J15 1x 64
41 10:10
62 Reading Rowing Club - RDG-SHORE
63 Hinksey Sculling School - HIN-WOOD
W J15 1x 64
42 10:12
60 Christchurch Rowing Club - CHR-MORRIS
61 Hinksey Sculling School - HIN-MARSHALL-2-2
W J15 1x 65
43 10:15
57 Hinksey Sculling School - HIN-MATTHEWS
59 Ross Rowing Club - ROS-LOWN-2
W J15 1x 65
44 10:17
39 Langley Academy, The - TLA W.J15.2x
40 Weybridge Rowing Club - WEY-DREW
W J15 2x 66
45 10:20
34 Reading Rowing Club - RDG-BLUNT
38 Staines Boat Club - STN-BECKH
W J15 2x 66
46 10:22
33 Henley Rowing Club - HEN-O'DONOHUE
37 Hinksey Sculling School - HIN-MYERS
W J15 2x 67
47 10:25
30 Itchen Imperial Rowing Club - ITC-STRONG
36 Barn Elms Rowing Club - BAE-LEVI
W J15 2x 67
48 10:27 SF
71 Walton Rowing Club - WLT-KEARY
73 LVS Ascot Boat Club - LVA-WESTBURY-2
Op J13 4x+ 68
49 10:30 SF
67 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-AL-HASHIMI
69 Bishopsgate School Boat Club - BIS-Dib
Op J13 4x+ 68
50 10:32 SF
52 Maidenhead Rowing Club - MHD Ioras
53 Staines Boat Club - STN-GECZY
Op J14 1x 69
51 10:35 SF
42 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-GALLINA
47 Reading Rowing Club - RDG-MAY
Op J14 1x 69
52 10:37 SF
27 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-LEWIN
29 Christchurch Rowing Club - CHR-BRANGAN
Op J14 2x 70
53 10:40 SF
20 Maidenhead Rowing Club - MHD-JAMINSON
25 Barn Elms Rowing Club - BAE-WILLIAMS
Op J14 2x 70
54 10:42 SF
17 Hinksey Sculling School - HIN-CLARK
18 Tideway Scullers School - TSS-MURRAY-2
Op J18 2x 71
55 10:45 SF
13 Hinksey Sculling School - HIN-CANNONS
15 Christchurch Rowing Club - CHR-PATTON
Op J18 2x 71
56 10:47 SF
79 Tideway Scullers School - TSS-MCCARTHY
80 Hinksey Sculling School - HIN-PEARSON
W J13 1x 72
57 10:50 SF
74 Weybridge Rowing Club - WEY-DYBALL
77 Tideway Scullers School - TSS-HUMPHREY-EVANS-2
W J13 1x 72
58 10:52 SF
86 Weybridge Rowing Club - WEY-FOULKES
87 Henley Rowing Club - HEN-BODDY
W J13 2x 73
59 10:55 SF
82 Henley Rowing Club - HEN-TAYLOR
83 Reading Rowing Club - RDG-LAZENBY-2
W J13 2x 73
60 10:57 SF
10 Barn Elms Rowing Club - BAE-LAMBERTY
11 Henley Rowing Club - HEN-BETHELL
W J14 4x+ A 74
61 11:00 SF
8 Tideway Scullers School - TSS-RIJKSE
9 Ross Rowing Club - ROS-HOWE
W J14 4x+ A 74
62 11:02 SF
5 Hinksey Sculling School - HIN-BISCHOFF
7 Walton Rowing Club - WLT-THOMAS
W J14 4x+ B 75
63 11:05 SF
1 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-HASWELL
3 Staines Boat Club - STN-JONES
W J14 4x+ B 75
64 11:07 SF
62 Reading Rowing Club - RDG-SHORE
64 Ross Rowing Club - ROS-BRODHOLT
W J15 1x 76
65 11:10 SF
59 Ross Rowing Club - ROS-LOWN-2
60 Christchurch Rowing Club - CHR-MORRIS
W J15 1x 76
66 11:12 SF
38 Staines Boat Club - STN-BECKH
40 Weybridge Rowing Club - WEY-DREW
W J15 2x 77
67 11:15 SF
36 Barn Elms Rowing Club - BAE-LEVI
33 Henley Rowing Club - HEN-O'DONOHUE
W J15 2x 77
68 11:17 F
69 Bishopsgate School Boat Club - BIS-Dib
71 Walton Rowing Club - WLT-KEARY
Op J13 4x+
69 11:20 F
47 Reading Rowing Club - RDG-MAY
52 Maidenhead Rowing Club - MHD Ioras
Op J14 1x
70 11:22 F
25 Barn Elms Rowing Club - BAE-WILLIAMS
29 Christchurch Rowing Club - CHR-BRANGAN
Op J14 2x
71 11:25 F
13 Hinksey Sculling School - HIN-CANNONS
17 Hinksey Sculling School - HIN-CLARK
Op J18 2x
72 11:27 F
74 Weybridge Rowing Club - WEY-DYBALL
79 Tideway Scullers School - TSS-MCCARTHY
W J13 1x
73 11:30 F
83 Reading Rowing Club - RDG-LAZENBY-2
86 Weybridge Rowing Club - WEY-FOULKES
W J13 2x
74 11:32 F
8 Tideway Scullers School - TSS-RIJKSE
11 Henley Rowing Club - HEN-BETHELL
W J14 4x+ A
75 11:35 F
1 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-HASWELL
5 Hinksey Sculling School - HIN-BISCHOFF
W J14 4x+ B
76 11:37 F
60 Christchurch Rowing Club - CHR-MORRIS
64 Ross Rowing Club - ROS-BRODHOLT
W J15 1x
77 11:40 F
33 Henley Rowing Club - HEN-O'DONOHUE
40 Weybridge Rowing Club - WEY-DREW
W J15 2x
Division 2
Start01/07/2018 12:10
Interval02 mins, 30 sec
First StationSurrey
Second StationBerkshire
Race Crews Event
78 12:10
145 Barn Elms Rowing Club - BAE-KING
146 Ross Rowing Club - ROS-POPE
Op J13 1x 95
79 12:12
130 Weybridge Rowing Club - WEY-MCLEOD
131 Christchurch Rowing Club - CHR-HEWITT
Op J16 1x 105
80 12:15
128 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-SMITH-2
129 Ross Rowing Club - ROS-ROBERTS-2
Op J16 1x 106
81 12:17
126 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-WALKER
127 Ross Rowing Club - ROS-AUBREY
Op J16 1x 107
82 12:20
124 Tideway Scullers School - TSS-THOMPSON
125 Barn Elms Rowing Club - BAE-WOODS
Op J16 1x 108
83 12:22
122 Henley Rowing Club - HEN-CHATFIELD
123 Ross Rowing Club - ROS-CLATWORTHY
Op J16 1x 108
84 12:25
120 Henley Rowing Club - HEN-SAWBRIDGE
121 Weybridge Rowing Club - WEY-RAVEN
W J14 2x 114
85 12:27
118 Tideway Scullers School - TSS-TARCZY
119 Hinksey Sculling School - HIN-PURVOR
W J14 2x 114
86 12:30
116 Walton Rowing Club - WLT-GRIMSHAW
117 Reading Rowing Club - RDG-THAW
W J14 2x 115
87 12:32
114 Staines Boat Club - STN-PATEL
115 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-CHECKLEY
W J14 2x 115
88 12:35
112 Henley Rowing Club - HEN-GUMMER
113 Weybridge Rowing Club - WEY-IBRAHIM
W J14 2x 116
89 12:37
110 Staines Boat Club - STN-BROWN
111 Hinksey Sculling School - HIN-KREBS
W J14 2x 116
90 12:40
108 Tideway Scullers School - TSS-HOWARD
109 Ross Rowing Club - ROS-HERMON
W J14 2x 117
91 12:42
106 Christchurch Rowing Club - CHR-THOMAS
107 Henley Rowing Club - HEN-O'DONOHUE-2
W J14 2x 117
92 12:45
152 Hinksey Sculling School - HIN-PLUCKNETT
153 LVS Ascot Boat Club - LVA-TOPHAM
Op J13 1x 118
93 12:47
150 Barn Elms Rowing Club - BAE-MERRIMAN
151 Ross Rowing Club - ROS-CLATWORTHY-3
Op J13 1x 118
94 12:50
148 Langley Academy, The - TLA-J13.1x BIRDSEYE
149 Reading Rowing Club - RDG-HUTCHINS-2
Op J13 1x 119
95 12:52
145 Barn Elms Rowing Club - BAE-KING
147 Tideway Scullers School - TSS-PEEL-2
Op J13 1x 119
96 12:55
158 Langley Academy, The - TLA-J13.2x RAHMAN
159 Barn Elms Rowing Club - BAE-RUSSELL
Op J13 2x 120
97 12:57
156 Langley Academy, The - TLA-J13.2x BRAR
157 Barn Elms Rowing Club - BAE-RATTRAY
Op J13 2x 121
98 13:00
154 LVS Ascot Boat Club - LVA-WESTBURY
155 Walton Rowing Club - WLT-STAADECKER
Op J13 2x 121
99 13:02
90 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-WELLINGTON
91 Staines Boat Club - STN-ALEXANDER
Op J15 4x+ A 122
100 13:05
88 Maidenhead Rowing Club - MHD-COOK
89 Tideway Scullers School - TSS-AULD
Op J15 4x+ A 123
101 13:07
100 Tideway Scullers School - TSS-GILBART-SMITH
101 Langley Academy, The - TLA-J15B.4x+ MIRZA
Op J15 4x+ B 124
102 13:10
98 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-GUPTA
99 Walton Rowing Club - WLT-KEARY-2
Op J15 4x+ B 124
103 13:12
96 Christchurch Rowing Club - CHR-EVERETT
97 Walton Rowing Club - WLT Nigrelli
Op J15 4x+ B 125
104 13:15
94 Hinksey Sculling School - HIN-14
95 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-GATER
Op J15 4x+ B 125
105 13:17
131 Christchurch Rowing Club - CHR-HEWITT
134 Langley Academy, The - TLA-J16.1x GABELLA
Op J16 1x 126
106 13:20
129 Ross Rowing Club - ROS-ROBERTS-2
133 Staines Boat Club - STN-TORCHIA-2
Op J16 1x 126
107 13:22
126 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-WALKER
132 LVS Ascot Boat Club - LVA-CARISS-2
Op J16 1x 127
108 13:25
122 Henley Rowing Club - HEN-CHATFIELD
124 Tideway Scullers School - TSS-THOMPSON
Op J16 1x 127
109 13:27
163 Henley Rowing Club - HEN-STIRLING
164 Ross Rowing Club - ROS-HERMON-3
W J13 4x+ 128
110 13:30
161 Hinksey Sculling School - HIN-CLOVER
162 LVS Ascot Boat Club - LVA-PANKHANIA
W J13 4x+ 129
111 13:32
142 Hinksey Sculling School - HIN-LEDGARD-HOILE
143 Reading Rowing Club - RDG-MALEHAM
W J14 1x 130
112 13:35
140 Hinksey Sculling School - HIN-FERRY
141 Staines Boat Club - STN-SHORT
W J14 1x 131
113 13:37
138 Hinksey Sculling School - HIN-MYERS-2
139 Ross Rowing Club - ROS-BILLINGTON-2
W J14 1x 131
114 13:40
118 Tideway Scullers School - TSS-TARCZY
120 Henley Rowing Club - HEN-SAWBRIDGE
W J14 2x 132
115 13:42
115 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-CHECKLEY
117 Reading Rowing Club - RDG-THAW
W J14 2x 132
116 13:45
111 Hinksey Sculling School - HIN-KREBS
113 Weybridge Rowing Club - WEY-IBRAHIM
W J14 2x 133
117 13:47
107 Henley Rowing Club - HEN-O'DONOHUE-2
109 Ross Rowing Club - ROS-HERMON
W J14 2x 133
118 13:50 SF
150 Barn Elms Rowing Club - BAE-MERRIMAN
153 LVS Ascot Boat Club - LVA-TOPHAM
Op J13 1x 137
119 13:52 SF
147 Tideway Scullers School - TSS-PEEL-2
149 Reading Rowing Club - RDG-HUTCHINS-2
Op J13 1x 137
120 13:55 SF
159 Barn Elms Rowing Club - BAE-RUSSELL
160 Bishopsgate School Boat Club - BIS-BENNETT
Op J13 2x 138
121 13:57 SF
155 Walton Rowing Club - WLT-STAADECKER
156 Langley Academy, The - TLA-J13.2x BRAR
Op J13 2x 138
122 14:00 SF
90 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-WELLINGTON
93 Reading Rowing Club - RDG-DEAS
Op J15 4x+ A 139
123 14:02 SF
88 Maidenhead Rowing Club - MHD-COOK
92 Walton Rowing Club - WLT-RACKETT
Op J15 4x+ A 139
124 14:05 SF
99 Walton Rowing Club - WLT-KEARY-2
100 Tideway Scullers School - TSS-GILBART-SMITH
Op J15 4x+ B 140
125 14:07 SF
95 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-GATER
96 Christchurch Rowing Club - CHR-EVERETT
Op J15 4x+ B 140
126 14:10 SF
129 Ross Rowing Club - ROS-ROBERTS-2
131 Christchurch Rowing Club - CHR-HEWITT
Op J16 1x 141
127 14:12 SF
122 Henley Rowing Club - HEN-CHATFIELD
132 LVS Ascot Boat Club - LVA-CARISS-2
Op J16 1x 141
128 14:15 SF
164 Ross Rowing Club - ROS-HERMON-3
166 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-LATTIG-BAYONA
W J13 4x+ 142
129 14:17 SF
161 Hinksey Sculling School - HIN-CLOVER
165 Henley Rowing Club - HEN-HARKIN
W J13 4x+ 142
130 14:20 SF
142 Hinksey Sculling School - HIN-LEDGARD-HOILE
144 Walton Rowing Club - WLT-KANG
W J14 1x 143
131 14:22 SF
139 Ross Rowing Club - ROS-BILLINGTON-2
140 Hinksey Sculling School - HIN-FERRY
W J14 1x 143
132 14:25 SF
115 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-CHECKLEY
120 Henley Rowing Club - HEN-SAWBRIDGE
W J14 2x 144
133 14:27 SF
107 Henley Rowing Club - HEN-O'DONOHUE-2
111 Hinksey Sculling School - HIN-KREBS
W J14 2x 144
134 14:30 SF
104 Hinksey Sculling School - HIN-MAY-2
105 Staines Boat Club - STN-KNIGHT-2
W J16 2x 145
135 14:32 SF
102 Hinksey Sculling School - HIN-WILLOUGHBY
103 Walton Rowing Club - WLT-Rushworth
W J16 2x 145
136 14:35 SF
135 Ross Rowing Club - ROS-SYKES
136 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-DONALDSON-2
W J18 1x 146
137 14:37 F
149 Reading Rowing Club - RDG-HUTCHINS-2
150 Barn Elms Rowing Club - BAE-MERRIMAN
Op J13 1x
138 14:40 F
155 Walton Rowing Club - WLT-STAADECKER
159 Barn Elms Rowing Club - BAE-RUSSELL
Op J13 2x
139 14:42 F
92 Walton Rowing Club - WLT-RACKETT
90 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-WELLINGTON
Op J15 4x+ A
140 14:45 F
95 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-GATER
99 Walton Rowing Club - WLT-KEARY-2
Op J15 4x+ B
141 14:47 F
122 Henley Rowing Club - HEN-CHATFIELD
131 Christchurch Rowing Club - CHR-HEWITT
Op J16 1x
142 14:50 F
165 Henley Rowing Club - HEN-HARKIN
164 Ross Rowing Club - ROS-HERMON-3
W J13 4x+
143 14:52 F
140 Hinksey Sculling School - HIN-FERRY
142 Hinksey Sculling School - HIN-LEDGARD-HOILE
W J14 1x
144 14:55 F
107 Henley Rowing Club - HEN-O'DONOHUE-2
115 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-CHECKLEY
W J14 2x
145 14:57 F
103 Walton Rowing Club - WLT-Rushworth
105 Staines Boat Club - STN-KNIGHT-2
W J16 2x
146 15:00 F
136 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-DONALDSON-2
137 Hinksey Sculling School - HIN-FOSTER
W J18 1x
Division 3
Start01/07/2018 15:30
Interval02 mins, 30 sec
First StationSurrey
Second StationBerkshire
Race Crews Event
147 15:30
232 Reading Rowing Club - RDG-HARRISON
233 Langley Academy, The - TLA-J15.1x MIRZA
Op J15 1x 163
148 15:32
230 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-CHADDA
231 Hinksey Sculling School - HIN-TAYLOR
Op J15 1x 163
149 15:35
228 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-WELLINGTON-2
229 Christchurch Rowing Club - CHR-ELDERFIELD
Op J15 1x 164
150 15:37
226 Walton Rowing Club - WLT-GILBERTSON
227 Tideway Scullers School - TSS-HUMPHREY-EVANS
Op J15 1x 164
151 15:40
224 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-FINNIS
225 Christchurch Rowing Club - CHR-TATE
Op J15 1x 165
152 15:42
222 Bournemouth Collegiate School Boat Club - BCS-HOLMES
223 Maidenhead Rowing Club - MHD-COOK-2
Op J15 1x 165
153 15:45
220 Staines Boat Club - STN-HOLLOWAY
221 Ross Rowing Club - ROS-PUNN
Op J15 1x 166
154 15:47
218 Henley Rowing Club - HEN-O'CONNOR
219 Tideway Scullers School - TSS-GRIMWOOD
Op J15 1x 166
155 15:50
197 Reading Rowing Club - RDG-LAUCHLAN
198 LVS Ascot Boat Club - LVA-CARISS
Op J15 2x 167
156 15:52
195 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-KING
196 Itchen Imperial Rowing Club - ITC-HODGES
Op J15 2x 168
157 15:55
193 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-JONES
194 Tideway Scullers School - TSS-MURTON-TAYLOR
Op J15 2x 169
158 15:57
191 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-PILBROW
192 Walton Rowing Club - WLT
Op J15 2x 170
159 16:00
182 Weybridge Rowing Club - WEY-PAUWELS
183 Itchen Imperial Rowing Club - ITC-MCCULLAGH
Op J16 2x 174
160 16:02
210 Hinksey Sculling School - HIN-CANNONS-2
211 Tideway Scullers School - TSS-MUMMERY
Op J18 1x 176
161 16:05
208 Staines Boat Club - STN-TORCHIA
209 Tideway Scullers School - TSS-MURRAY
Op J18 1x 178
162 16:07
167 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-HALE
168 Henley Rowing Club - HEN-DAL LAGO
Op J14 4x+ B 182
163 16:10
230 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-CHADDA
232 Reading Rowing Club - RDG-HARRISON
Op J15 1x 183
164 16:12
226 Walton Rowing Club - WLT-GILBERTSON
228 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-WELLINGTON-2
Op J15 1x 183
165 16:15
223 Maidenhead Rowing Club - MHD-COOK-2
225 Christchurch Rowing Club - CHR-TATE
Op J15 1x 184
166 16:17
218 Henley Rowing Club - HEN-O'CONNOR
220 Staines Boat Club - STN-HOLLOWAY
Op J15 1x 184
167 16:20
198 LVS Ascot Boat Club - LVA-CARISS
202 Walton Rowing Club - WLT-SCHIOLDAN
Op J15 2x 185
168 16:22
195 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-KING
201 Ross Rowing Club - ROS-ROBERTS
Op J15 2x 185
169 16:25
194 Tideway Scullers School - TSS-MURTON-TAYLOR
200 Weybridge Rowing Club - WEY-MCNULTY
Op J15 2x 186
170 16:27
192 Walton Rowing Club - WLT
199 Maidenhead Rowing Club - MHD-EVANS
Op J15 2x 186
171 16:30
189 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-SMITH
190 Christchurch Rowing Club - CHR-CLARKE
Op J16 2x 187
172 16:32
187 Weybridge Rowing Club - WEY-MCLEOD-2
188 Itchen Imperial Rowing Club - ITC-GRENYER
Op J16 2x 187
173 16:35
185 Langley Academy, The - TLA-J16.2x KELLY
186 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-LACHIN
Op J16 2x 188
174 16:37
182 Weybridge Rowing Club - WEY-PAUWELS
184 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-HOCKING
Op J16 2x 188
175 16:40
216 Staines Boat Club - STN-UTTLEY
217 Tideway Scullers School - TSS-DAVIES
Op J18 1x 189
176 16:42
211 Tideway Scullers School - TSS-MUMMERY
215 Reading Rowing Club - RDG-PRATT
Op J18 1x 189
177 16:45
213 Staines Boat Club - STN-WATERS
214 Tideway Scullers School - TSS-CARMODY
Op J18 1x 190
178 16:47
209 Tideway Scullers School - TSS-MURRAY
212 Hinksey Sculling School - HIN-ANGIOLINI
Op J18 1x 190
179 16:50
203 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-DONALDSON
204 Walton Rowing Club - WLT-CATLIN-2
W J18 2x 197
180 16:52 SF
172 Ross Rowing Club - ROS-CLATWORTHY-2
173 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-MUMFORD
Op J14 4x+ A 198
181 16:55 SF
170 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-POPE
171 Weybridge Rowing Club - WEY-EDWARDS
Op J14 4x+ B 199
182 16:57 SF
168 Henley Rowing Club - HEN-DAL LAGO
169 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-JAGGERNATH
Op J14 4x+ B 199
183 17:00 SF
226 Walton Rowing Club - WLT-GILBERTSON
230 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-CHADDA
Op J15 1x 200
184 17:02 SF
218 Henley Rowing Club - HEN-O'CONNOR
225 Christchurch Rowing Club - CHR-TATE
Op J15 1x 200
185 17:05 SF
195 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-KING
202 Walton Rowing Club - WLT-SCHIOLDAN
Op J15 2x 201
186 17:07 SF
192 Walton Rowing Club - WLT
194 Tideway Scullers School - TSS-MURTON-TAYLOR
Op J15 2x 201
187 17:10 SF
187 Weybridge Rowing Club - WEY-MCLEOD-2
190 Christchurch Rowing Club - CHR-CLARKE
Op J16 2x 202
188 17:12 SF
182 Weybridge Rowing Club - WEY-PAUWELS
186 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-LACHIN
Op J16 2x 202
189 17:15 SF
211 Tideway Scullers School - TSS-MUMMERY
216 Staines Boat Club - STN-UTTLEY
Op J18 1x 203
190 17:17 SF
209 Tideway Scullers School - TSS-MURRAY
214 Tideway Scullers School - TSS-CARMODY
Op J18 1x 203
191 17:20 SF
175 Weybridge Rowing Club - WEY-GHAFOORI-HASHJIN
176 Reading Rowing Club - RDG-LAZENBY-3
W J15 4x+ A 204
192 17:22 SF
180 Weybridge Rowing Club - WEY-BENNETT
181 Christchurch Rowing Club - CHR-LARNER
W J15 4x+ B 205
193 17:25 SF
178 Hinksey Sculling School - HIN-MARSHALL-2
179 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-EGGER
W J15 4x+ B 205
194 17:27 SF
236 Christchurch Rowing Club - CHR-MORRIS
237 Hinksey Sculling School - HIN-MAY
W J16 1x 206
195 17:30 SF
234 Walton Rowing Club - WLT-THOMAS-2
235 Staines Boat Club - STN-BURTON
W J16 1x 206
196 17:32 SF
206 Staines Boat Club - STN-KNIGHT
207 Walton Rowing Club - WLT-WELLS
W J18 2x 207
197 17:35 SF
203 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-DONALDSON
205 Hinksey Sculling School - HIN-VINE
W J18 2x 207
198 17:37 F
173 Windsor Boys School, The, Boat Club - WBS-MUMFORD
174 Maidenhead Rowing Club - MHD-HARLOW
Op J14 4x+ A
199 17:40 F
168 Henley Rowing Club - HEN-DAL LAGO
171 Weybridge Rowing Club - WEY-EDWARDS
Op J14 4x+ B
200 17:42 F
225 Christchurch Rowing Club - CHR-TATE
230 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-CHADDA
Op J15 1x
201 17:45 F
192 Walton Rowing Club - WLT
202 Walton Rowing Club - WLT-SCHIOLDAN
Op J15 2x
202 17:47 F
182 Weybridge Rowing Club - WEY-PAUWELS
187 Weybridge Rowing Club - WEY-MCLEOD-2
Op J16 2x
203 17:50 F
214 Tideway Scullers School - TSS-CARMODY
211 Tideway Scullers School - TSS-MUMMERY
Op J18 1x
204 17:52 F
176 Reading Rowing Club - RDG-LAZENBY-3
177 Ross Rowing Club - ROS-LOWN
W J15 4x+ A
205 17:55 F
179 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-EGGER
180 Weybridge Rowing Club - WEY-BENNETT
W J15 4x+ B
206 17:57 F
235 Staines Boat Club - STN-BURTON
236 Christchurch Rowing Club - CHR-MORRIS
W J16 1x
207 18:00 F
203 Eton Excelsior Rowing Club - ETX-DONALDSON
206 Staines Boat Club - STN-KNIGHT
W J18 2x