Search for your Races Live Results Stats Refresh
Sat Morning
Start25/05/2019 09:00
Interval03 mins
First StationHadnock Road
Second StationTown Side
Race Crews Event
1 09:00
45 Cardiff University Boat Club - CFU-NEAME
46 Swansea University Rowing Club - UWS-THOMPSON-2
Op 1x AM
Band 2
31
2 09:03
43 Cardiff University Boat Club - CFU-SMALLMAN
44 Cardiff City Rowing Club - CFC-KENNEDY
Op 1x AM
Band 2
32
3 09:06
51 Gloucester Hartpury - GHP-MACKMAN
52 Cardiff University Boat Club - CFU-MORIARTY
Op 1x AM
Band 1
33
4 09:09
49 Falcon Rowing Club - FAL-HATHAWAY
50 Cardiff University Boat Club - CFU-CRUMP
Op 1x AM
Band 1
34
5 09:12
57 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-HERBERT
58 Cardiff University Boat Club - CFU-MOLONEY
Op 2x 35
6 09:15
55 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-LEPPARD
56 Minerva Bath Rowing Club - MIN-FEAVER-2
Op 2x 36
7 09:18
61 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-ATHERTON
62 Cardiff University Boat Club - CFU-BRODERICK
Op 4+
Band 2
40
8 09:21
20 Llandaff Rowing Club - LLA-PALMER
21 Gloucester Rowing Club - GLR-OVERBURY
Op J14 2x 42
9 09:24
16 Llandaff Rowing Club - LLA-HOWES
17 Staines Boat Club - STN-HOLLOWAY-2
Op J16 2x 45
10 09:27
14 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-CUNLIFFE
15 Staines Boat Club - STN-FROGGATT
Op J16 2x 46
11 09:30
72 Gloucester Hartpury - GHP-SCHRYVER
73 Taunton Rowing Club - TUN-HALLETT
W 1x AM
Band 1
49
12 09:33
70 Gloucester Rowing Club - GLR-WATSON
71 Cardiff University Boat Club - CFU-MIERS
W 1x AM
Band 1
49
13 09:36
68 Gloucester Hartpury - GHP-RADBOURNE
69 Cardiff University Boat Club - CFU-HAYNES
W 1x AM
Band 1
50
14 09:39
66 Wallingford Rowing Club - WRC-SLATER
67 Gloucester Hartpury - GHP-ARMSTRONG
W 1x AM
Band 1
50
15 09:42
80 Llandaff Rowing Club - LLA-CROWLE
81 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-BURRIDGE-3
W 1x AM
Band 2
51
16 09:45
78 Cardiff University Boat Club - CFU-TEPPER
79 Gloucester Hartpury - GHP-WRIGHT
W 1x AM
Band 2
51
17 09:48
76 Cardiff University Boat Club - CFU-KNIGHT
77 Gloucester Hartpury - GHP-COTTIER
W 1x AM
Band 2
52
18 09:51
74 Monmouth Rowing Club - K Lewis
75 Nottingham Rowing Club - NRC-CROOK
W 1x AM
Band 2
52
19 09:54
86 Gloucester Hartpury - GHP-FISHER
87 Bath University Boat Club - BAU-BORROWS
W 2x
Band 1
53
20 09:57
84 Nottingham Rowing Club - NRC-VAN SOEST
85 Cardiff University Boat Club - CFU-MARTIN
W 2x
Band 1
54
21 10:00
82 Cardiff City Rowing Club - CFC-JACKSON
83 Bath University Boat Club - BAU-MACRO
W 2x
Band 1
54
22 10:03
95 Hereford Rowing Club - HER-WILLIMONT
96 Cardiff City Rowing Club - CFC-ELLIS
W 2x
Band 2
55
23 10:06
93 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-ANGELOPOULOU
94 Swansea University Rowing Club - UWS-HOPKINS
W 2x
Band 2
55
24 10:09
91 Nottingham Trent University Rowing Club - NTU-HOLDEN
92 Cardiff University Boat Club - CFU-VALE
W 2x
Band 2
56
25 10:12
89 Bath University Boat Club - BAU-STILING
90 Swansea University Rowing Club - UWS-GILBERT
W 2x
Band 2
56
26 10:15
97 Nottingham Trent University Rowing Club - NTU-REYNOLDS
98 Cardiff University Boat Club - CFU-GUPTA
W 4+
Band 2
58
27 10:18
102 Bath University Boat Club - BAU-ANDERSON
103 Cardiff University Boat Club - CFU-GRAHAM
W 4+
Band 1
60
28 10:21
29 Taunton Rowing Club - TUN-HAMILTON
30 Falcon Rowing Club - FAL-TENNANT
W J15 2x 63
29 10:24
27 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-DAYMENT-2
28 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-WILLIS
W J15 2x 64
30 10:27
25 Gloucester Rowing Club - GLR-CURTIS
26 Staines Boat Club - STN-PINK
W J15 2x 64
31 10:30 SF
45 Cardiff University Boat Club - CFU-NEAME
48 Cardiff City Rowing Club - CFC-LOVATT-2
Op 1x AM
Band 2
67
32 10:33 SF
43 Cardiff University Boat Club - CFU-SMALLMAN
47 Cardiff University Boat Club - CFU-WILLIAMS
Op 1x AM
Band 2
67
33 10:36 SF
51 Gloucester Hartpury - GHP-MACKMAN
54 Minerva Bath Rowing Club - MIN-SHARAM
Op 1x AM
Band 1
68
34 10:39 SF
50 Cardiff University Boat Club - CFU-CRUMP
53 Nottingham Rowing Club - NRC-LITTLE
Op 1x AM
Band 1
68
35 10:42 SF
58 Cardiff University Boat Club - CFU-MOLONEY
60 Nottingham Rowing Club - NRC-LEVETT
Op 2x 69
36 10:45 SF
55 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-LEPPARD
59 Nottingham Rowing Club - NRC-GILLARD
Op 2x 69
37 10:48 SF
109 Bewdley Rowing Club - BEW-BROOKES
110 Swansea University Rowing Club - UWS-GIBSON-2
Op 4+
Band 1
70
38 10:51 SF
107 Bath University Boat Club - BAU-ENGLAND
108 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-MORRIS
Op 4+
Band 1
70
39 10:54 SF
64 Bewdley Rowing Club - BEW-SOWERBUTTS
65 Swansea University Rowing Club - UWS-PEPPER
Op 4+
Band 2
71
40 10:57 SF
62 Cardiff University Boat Club - CFU-BRODERICK
63 University of South Wales Rowing Club - USW-Harvey
Op 4+
Band 2
71
41 11:00 SF
23 Falcon Rowing Club - FAL-TYLER
24 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-MCNALLY-2
Op J14 2x 73
42 11:03 SF
21 Gloucester Rowing Club - GLR-OVERBURY
22 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-KOHLER-HOON
Op J14 2x 73
43 11:06 SF
41 Nottingham Rowing Club - NRC-BUXTON
42 Staines Boat Club - STN-GECZY
Op J15 1x AM 74
44 11:09 SF
39 Gloucester Rowing Club - GLR-JOHNSON
40 Falcon Rowing Club - FAL-FLETCHER-3
Op J15 1x AM 74
45 11:12 SF
16 Llandaff Rowing Club - LLA-HOWES
19 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-GUEST
Op J16 2x 76
46 11:15 SF
14 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-CUNLIFFE
18 Llandaff Rowing Club - LLA-PICKERING-3
Op J16 2x 76
47 11:18 SF
34 Gloucester Hartpury - GHP-ROWLEY
35 Falcon Rowing Club - FAL-SISWICK-2
Op J18 1x AM 77
48 11:21 SF
11 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-MCNALLY
12 Gloucester Hartpury - GHP-MAIDEN
Op J18 2x 78
49 11:24 SF
71 Cardiff University Boat Club - CFU-MIERS
72 Gloucester Hartpury - GHP-SCHRYVER
W 1x AM
Band 1
81
50 11:27 SF
66 Wallingford Rowing Club - WRC-SLATER
69 Cardiff University Boat Club - CFU-HAYNES
W 1x AM
Band 1
81
51 11:30 SF
78 Cardiff University Boat Club - CFU-TEPPER
81 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-BURRIDGE-3
W 1x AM
Band 2
82
52 11:33 SF
74 Monmouth Rowing Club - K Lewis
77 Gloucester Hartpury - GHP-COTTIER
W 1x AM
Band 2
82
53 11:36 SF
87 Bath University Boat Club - BAU-BORROWS
88 Wallingford Rowing Club - WRC-BARD
W 2x
Band 1
83
54 11:39 SF
83 Bath University Boat Club - BAU-MACRO
84 Nottingham Rowing Club - NRC-VAN SOEST
W 2x
Band 1
83
55 11:42 SF
93 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-ANGELOPOULOU
96 Cardiff City Rowing Club - CFC-ELLIS
W 2x
Band 2
84
56 11:45 SF
89 Bath University Boat Club - BAU-STILING
92 Cardiff University Boat Club - CFU-VALE
W 2x
Band 2
84
57 11:48 SF
100 Cardiff University Boat Club - CFU-GAMBLE
101 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-ANSELL
W 4+
Band 2
85
58 11:51 SF
97 Nottingham Trent University Rowing Club - NTU-REYNOLDS
99 Cardiff University Boat Club - CFU-HALLETT
W 4+
Band 2
85
59 11:54 SF
105 Bath University Boat Club - BAU-BAINES
106 Derby Rowing Club - DBY-MYERSCOUGH-2
W 4+
Band 1
86
60 11:57 SF
103 Cardiff University Boat Club - CFU-GRAHAM
104 Nottingham Rowing Club - NRC-CHARLESWORTH
W 4+
Band 1
86
61 12:00 SF
7 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-NATT
8 Staines Boat Club - STN-BARR
W J14 4x+ 87
62 12:03 SF
5 Gloucester Rowing Club - GLR-ANDERSON
6 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-CRO
W J14 4x+ 87
63 12:06 SF
30 Falcon Rowing Club - FAL-TENNANT
31 Staines Boat Club - STN-PATEL
W J15 2x 88
64 12:09 SF
26 Staines Boat Club - STN-PINK
28 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-WILLIS
W J15 2x 88
65 12:12 SF
3 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-THOMSON
4 Llandaff Rowing Club - LLA-MEREDITH
W J16 4x- 89
66 12:15 SF
1 City of Swansea Rowing Club - CSW-BRADSHAW
2 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-NOLAN
W J16 4x- 89
67 12:18 F
43 Cardiff University Boat Club - CFU-SMALLMAN
45 Cardiff University Boat Club - CFU-NEAME
Op 1x AM
Band 2
68 12:21 F
50 Cardiff University Boat Club - CFU-CRUMP
54 Minerva Bath Rowing Club - MIN-SHARAM
Op 1x AM
Band 1
69 12:24 F
59 Nottingham Rowing Club - NRC-GILLARD
60 Nottingham Rowing Club - NRC-LEVETT
Op 2x
70 12:27 F
107 Bath University Boat Club - BAU-ENGLAND
110 Swansea University Rowing Club - UWS-GIBSON-2
Op 4+
Band 1
71 12:30 F
62 Cardiff University Boat Club - CFU-BRODERICK
65 Swansea University Rowing Club - UWS-PEPPER
Op 4+
Band 2
72 12:33 F
111 Falcon Rowing Club - FAL-FLETCHER-2-2
112 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-BURRIDGE`
Op J13 1x AM
73 12:36 F
21 Gloucester Rowing Club - GLR-OVERBURY
23 Falcon Rowing Club - FAL-TYLER
Op J14 2x
74 12:39 F
39 Gloucester Rowing Club - GLR-JOHNSON
42 Staines Boat Club - STN-GECZY
Op J15 1x AM
75 12:42 F
37 City of Swansea Rowing Club - CSW-JOHN
38 Monmouth Rowing Club - MON-POYELLE
Op J16 1x AM
76 12:45 F
14 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-CUNLIFFE
19 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-GUEST
Op J16 2x
77 12:48 F
35 Falcon Rowing Club - FAL-SISWICK-2
36 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-THOMPSON
Op J18 1x AM
78 12:51 F
11 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-MCNALLY
13 Gloucester Hartpury - GHP-JOHN
Op J18 2x
79 12:54 F
32 Wallingford Rowing Club - WRC-KING-2 (E)
33 Gloucester Rowing Club - GLR-LOWE (E)
Op MasD/E 1x AM
80 12:57 F
9 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-LANGMAID
10 Llandaff Rowing Club - LLA-WEEKS
Mx MasF 2x
81 13:00 F
66 Wallingford Rowing Club - WRC-SLATER
72 Gloucester Hartpury - GHP-SCHRYVER
W 1x AM
Band 1
82 13:03 F
74 Monmouth Rowing Club - K Lewis
78 Cardiff University Boat Club - CFU-TEPPER
W 1x AM
Band 2
83 13:06 F
83 Bath University Boat Club - BAU-MACRO
87 Bath University Boat Club - BAU-BORROWS
W 2x
Band 1
84 13:09 F
89 Bath University Boat Club - BAU-STILING
93 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-ANGELOPOULOU
W 2x
Band 2
85 13:12 F
97 Nottingham Trent University Rowing Club - NTU-REYNOLDS
101 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-ANSELL
W 4+
Band 2
86 13:15 F
104 Nottingham Rowing Club - NRC-CHARLESWORTH
105 Bath University Boat Club - BAU-BAINES
W 4+
Band 1
87 13:18 F
5 Gloucester Rowing Club - GLR-ANDERSON
8 Staines Boat Club - STN-BARR
W J14 4x+
88 13:21 F
28 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-WILLIS
30 Falcon Rowing Club - FAL-TENNANT
W J15 2x
89 13:24 F
2 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-NOLAN
4 Llandaff Rowing Club - LLA-MEREDITH
W J16 4x-
Sat Afternoon
Start25/05/2019 14:00
Interval03 mins
First StationHadnock Road
Second StationTown Side
Race Crews Event
90 14:00
169 Cardiff University Boat Club - CFU-NEAME-2
170 Falcon Rowing Club - FAL-SISWICK
Op 1x PM 107
91 14:03
167 Cardiff University Boat Club - CFU-WILLIAMS
168 Swansea University Rowing Club - UWS-THOMPSON-3
Op 1x PM 108
92 14:06
165 Cardiff University Boat Club - CFU-Moloney
166 Cardiff Metropolitan University Rowing Club - CDM-ARMSTRONG
Op 1x PM 108
93 14:09
172 Nottingham Rowing Club - NRC-HAIGH
173 Monmouth Rowing Club - MON-KEY
Op 4x- 111
94 14:12
177 Bath University Boat Club - BAU-FARRAR
178 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-NICHOL
Phil Mathew Memorial Cup 113
95 14:15
121 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-LYNCH-WARDEN
122 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-ABEL
Op J14 4x+ 114
96 14:18
119 Gloucester Rowing Club - GLR-PALMER
120 Llandaff Rowing Club - LLA-JAMES
Op J14 4x+ 115
97 14:21
150 Gloucester Hartpury - GHP-TOYNTON
151 Gloucester Hartpury - GHP-MAIDEN
Op J18 1x PM 117
98 14:24
148 Gloucester Hartpury - GHP-ROWLEY-2
149 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-JARVIS
Op J18 1x PM 118
99 14:27
146 Minerva Bath Rowing Club - MIN-FEAVER-4
147 Gloucester Hartpury - GHP-JOHN-2
Op J18 1x PM 118
100 14:30
186 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-MOORE
187 Wallingford Rowing Club - WRC-BARD-2
W 4x- 126
101 14:33
184 Nottingham Trent University Rowing Club - NTU-DYBLE
185 Gloucester Hartpury - GHP-COTTIER-2
W 4x- 127
102 14:36
182 Cardiff City Rowing Club - CFC-ST JOHN
183 Bath University Boat Club - BAU-FLANAGAN
W 4x- 127
103 14:39
189 Cardiff University Boat Club - CFU-STUART
190 Derby Rowing Club - DBY-MYERSCOUGH
Alec Woods Ladies Plate 129
104 14:42
138 Llandaff Rowing Club - LLA-GREEN
139 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-SAUNDERS
W J14 2x 130
105 14:45
136 Monmouth Rowing Club - MON-WHITTINGTON
137 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-MORGAN
W J14 2x 131
106 14:48
134 Llandaff Rowing Club - LLA-PITTICK
135 Staines Boat Club - STN-YOUNG
W J14 2x 131
107 14:51 SF
169 Cardiff University Boat Club - CFU-NEAME-2
171 Nottingham Rowing Club - NRC-KNIGHT
Op 1x PM 138
108 14:54 SF
165 Cardiff University Boat Club - CFU-Moloney
168 Swansea University Rowing Club - UWS-THOMPSON-3
Op 1x PM 138
109 14:57 SF
194 Bath University Boat Club - BAU-ENGLAND-2
195 Cardiff City Rowing Club - CFC-LOVATT
Op 2- 139
110 15:00 SF
175 Llandaff Rowing Club - LLA-BUTTON
176 Cardiff University Boat Club - CFU-SMALLMAN-2
Op 4x- 140
111 15:03 SF
172 Nottingham Rowing Club - NRC-HAIGH
174 Bristol Ariel Rowing Club - BRA-LEPPARD-2
Op 4x- 140
112 15:06 SF
180 Bath University Boat Club - BAU-MUMMERY
181 Swansea University Rowing Club - UWS-GIBSON
Phil Mathew Memorial Cup 141
113 15:09 SF
177 Bath University Boat Club - BAU-FARRAR
179 Bewdley Rowing Club - BEW-BROOKES-2
Phil Mathew Memorial Cup 141
114 15:12 SF
122 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-ABEL
124 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-MCCANN
Op J14 4x+ 142
115 15:15 SF
120 Llandaff Rowing Club - LLA-JAMES
123 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-HATHERILL
Op J14 4x+ 142
116 15:18 SF
131 Falcon Rowing Club - FAL-GARDEN
132 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-POWELL
Op J15 2x 144
117 15:21 SF
150 Gloucester Hartpury - GHP-TOYNTON
152 Gloucester Hartpury - GHP-FOX
Op J18 1x PM 146
118 15:24 SF
147 Gloucester Hartpury - GHP-JOHN-2
148 Gloucester Hartpury - GHP-ROWLEY-2
Op J18 1x PM 146
119 15:27 SF
143 Gloucester Rowing Club - GLR-THORNTON
144 Minerva Bath Rowing Club - MIN-O'FARRELL
Op MasG 1x PM 151
120 15:30 SF
199 Taunton Rowing Club - TUN-HALLETT-2
200 Gloucester Hartpury - GHP-SCHRYVER-2
W 1x PM
Band 1
152
121 15:33 SF
197 Nottingham Rowing Club - NRC-CROOK-2
198 Cardiff University Boat Club - CFU-HAYNES-2
W 1x PM
Band 1
152
122 15:36 SF
203 Bath University Boat Club - BAU-SCOTT
204 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-PARKER
W 1x PM
Band 2
153
123 15:39 SF
201 Nottingham Rowing Club - NRC-OWEN
202 Nottingham Trent University Rowing Club - NTU-HOLDEN-2
W 1x PM
Band 2
153
124 15:42 SF
207 Bath University Boat Club - BAU-BENSON
208 Cardiff University Boat Club - CFU-HOWE
W 2- 154
125 15:45 SF
205 Nottingham Trent University Rowing Club - NTU-FOULKES
206 Llandaff Rowing Club - LLA-PONTIN
W 2- 154
126 15:48 SF
187 Wallingford Rowing Club - WRC-BARD-2
188 Bath University Boat Club - BAU-MACRO-2
W 4x- 155
127 15:51 SF
183 Bath University Boat Club - BAU-FLANAGAN
185 Gloucester Hartpury - GHP-COTTIER-2
W 4x- 155
128 15:54 SF
192 Cardiff University Boat Club - CFU-GRAY
193 Swansea University Rowing Club - UWS-SWITHENBANK
Alec Woods Ladies Plate 156
129 15:57 SF
189 Cardiff University Boat Club - CFU-STUART
191 Cardiff University Boat Club - CFU-PAGE
Alec Woods Ladies Plate 156
130 16:00 SF
139 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-SAUNDERS
140 Staines Boat Club - STN-BENNETT
W J14 2x 158
131 16:03 SF
134 Llandaff Rowing Club - LLA-PITTICK
136 Monmouth Rowing Club - MON-WHITTINGTON
W J14 2x 158
132 16:06 SF
163 Falcon Rowing Club - FAL-TENNANT-2
164 Llandaff Rowing Club - LLA-GOULD
W J15 1x PM 159
133 16:09 SF
161 Gloucester Rowing Club - GLR-INNES-LEWIS
162 Falcon Rowing Club - FAL-TADESSE
W J15 1x PM 159
134 16:12 SF
127 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-FARMER-KINDELL
128 Staines Boat Club - STN-BROWN
W J15 4x+ 160
135 16:15 SF
125 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-GETHIN
126 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-DAYMENT
W J15 4x+ 160
136 16:18 SF
158 Llandaff Rowing Club - LLA-MEREDITH-2
159 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-BURRIDGE-2
W J16 1x PM 161
137 16:21 SF
155 Minerva Bath Rowing Club - MIN-CUMPSTY-3
156 Gloucester Hartpury - GHP-FISHER-2
W J18 1x PM 162
138 16:24 F
168 Swansea University Rowing Club - UWS-THOMPSON-3
169 Cardiff University Boat Club - CFU-NEAME-2
Op 1x PM
139 16:27 F
194 Bath University Boat Club - BAU-ENGLAND-2
196 Bath University Boat Club - BAU-REES
Op 2-
140 16:30 F
172 Nottingham Rowing Club - NRC-HAIGH
176 Cardiff University Boat Club - CFU-SMALLMAN-2
Op 4x-
141 16:33 F
177 Bath University Boat Club - BAU-FARRAR
180 Bath University Boat Club - BAU-MUMMERY
Phil Mathew Memorial Cup
142 16:36 F
120 Llandaff Rowing Club - LLA-JAMES
122 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-ABEL
Op J14 4x+
143 16:39 F
153 Falcon Rowing Club - FAL-FLETCHER-4
154 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-CUNLIFFE-2
Op J15 1x PM
144 16:42 F
132 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-POWELL
133 Staines Boat Club - STN-GECZY-2
Op J15 2x
145 16:45 F
117 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-SLOPER
118 Staines Boat Club - STN-HOLLOWAY
Op J16 4x-
146 16:48 F
147 Gloucester Hartpury - GHP-JOHN-2
150 Gloucester Hartpury - GHP-TOYNTON
Op J18 1x PM
147 16:51 F
115 Llandaff Rowing Club - LLA-PICKERING-2
116 City of Swansea Rowing Club - CSW-MCCARTHY
Op J18 4x-
148 16:54 F
113 Monmouth Rowing Club - Mon-Lewis
114 Llandaff Rowing Club - LLA-BLOUNT
Op MasC 4+
149 16:57 F
141 Wallingford Rowing Club - WRC-KING (D)
142 Granta Boat Club - Piers Copham (E)
Op MasD/E 1x PM
150 17:00 F
129 Upton Rowing Club - UPT-SCOTT/ROS-JONES (G)
130 Llandaff Rowing Club - LLA-SANDOM (F)
Op MasF/G 2x
151 17:03 F
143 Gloucester Rowing Club - GLR-THORNTON
145 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-LANGMAID-2
Op MasG 1x PM
152 17:06 F
197 Nottingham Rowing Club - NRC-CROOK-2
200 Gloucester Hartpury - GHP-SCHRYVER-2
W 1x PM
Band 1
153 17:09 F
202 Nottingham Trent University Rowing Club - NTU-HOLDEN-2
W 1x PM
Band 2
154 17:12 F
206 Llandaff Rowing Club - LLA-PONTIN
207 Bath University Boat Club - BAU-BENSON
W 2-
155 17:15 F
185 Gloucester Hartpury - GHP-COTTIER-2
188 Bath University Boat Club - BAU-MACRO-2
W 4x-
156 17:18 F
189 Cardiff University Boat Club - CFU-STUART
193 Swansea University Rowing Club - UWS-SWITHENBANK
Alec Woods Ladies Plate
157 17:21 F
209 Gloucester Rowing Club - GLR-FLAXMAN
210 Llandaff Rowing Club - LLA-HARRISON
W J13 2x
158 17:24 F
134 Llandaff Rowing Club - LLA-PITTICK
139 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-SAUNDERS
W J14 2x
159 17:27 F
161 Gloucester Rowing Club - GLR-INNES-LEWIS
164 Llandaff Rowing Club - LLA-GOULD
W J15 1x PM
160 17:30 F
126 Dart-Totnes Amateur Rowing Club - DAT-DAYMENT
127 Monmouth Comprehensive School Boat Club - MOC-FARMER-KINDELL
W J15 4x+
161 17:33 F
158 Llandaff Rowing Club - LLA-MEREDITH-2
160 Llandaff Rowing Club - LLA-MACKIE
W J16 1x PM
162 17:36 F
156 Gloucester Hartpury - GHP-FISHER-2
157 Gloucester Hartpury - GHP-KALAP
W J18 1x PM