Search for your Races Live Results Stats Refresh
Default Division
Start11/05/2024 08:30
Interval05 mins
First StationMiddlesex
Second StationCentre
Third StationSurrey
Race Crews Event
1 08:30 SF
23 Kew House School Boat Club - KHS-BUTLER
24 Brentford Boat Club - BRE-ROLAND
25 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-DINGLE-2
Op J16 4+55
2 08:35 SF
26 Emanuel School Boat Club - EMA-GUSTAFSSON-CAMP
27 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-GASKAIN
Op J16 4+55
3 08:40 SF
139 Sons of the Thames Rowing Club - SON-Reeves
140 Vesta Rowing Club - VRC-CHAN
141 London Rowing Club - LRC-COOK
Op 2x16
4 08:45 SF
136 1863 Club - TES-LUFF
137 Vesta Rowing Club - VRC-SPERRY
138 Poplar Blackwall & District Rowing Club - PBD-EVANS
Op 2x16
5 08:50 SF
133 Emanuel School Boat Club - EMA-TOWNSEND
134 Tideway Scullers School - TSS-EDDOWES
135 Brentford Boat Club - BRE-MORRIS
Op 2x16
6 08:55
4 Emanuel School Boat Club - EMA-Carpenter
5 1863 Club - TES-QUINN
Op J14 8x+20
7 09:00 SF
109 Vesta Rowing Club - VRC-PORTER
110 Barnes Bridge Ladies Rowing Club - Young Hearts Row Free
111 St Pauls Girls School Boat Club - SPG
W 8+35
8 09:05 SF
106 Thames Tradesmen's Rowing Club - TTR-WROBLEWSKA
107 Kew House School Boat Club - KHS-DUFFY
108 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-8
W 8+35
9 09:10 SF
87 Poplar Blackwall & District Rowing Club - PBD-JENNY (E)
88 Putney Town Rowing Club - PTR-LOZANO LICONA (D)
89 Putney Town Rowing Club - PTR-BARTOLI (D)
W MasD/E1x24
10 09:15 SF
90 Mortlake Anglian & Alpha Boat Club - MAA-CASSINI (E)
91 Putney Town Rowing Club - PTR-PONTES DE FREITAS (D)
W MasD/E1x24
11 09:20 SF
62 Tideway Scullers School - TSS-AKSENENKO
63 Brentford Boat Club - BRE-MITTON
64 Emanuel School Boat Club - EMA-PEARSON
Op J18 2-37
12 09:25 SF
65 Emanuel School Boat Club - EMA-MELVIN
66 Emanuel School Boat Club - EMA-TATHAM
Op J18 2-37
13 09:30 SF
103 Twickenham Rowing Club - TWK-Fitzpatrick
104 Tideway Scullers School - TSS-KOENIG
105 1863 Club - TES-TAYLOR
Op 4+25
14 09:35 SF
100 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-MAJOMI-2
101 Poplar Blackwall & District Rowing Club - PBD-GLINIECKI
102 Vesta Rowing Club - VRC-TRITSCH
Op 4+25
15 09:40 F
84 Putney Town Rowing Club - PTR-MOORE (B)
85 Mortlake Anglian & Alpha Boat Club - MAA-KHIALI (C)
86 Putney Town Rowing Club - PTR-SHEPHERD (B)
W MasB/C 1x
16 09:45 F
135 Brentford Boat Club - BRE-MORRIS
138 Poplar Blackwall & District Rowing Club - PBD-EVANS
140 Vesta Rowing Club - VRC-CHAN
Op 2x
17 09:50
11 Kew House School Boat Club - KHS-BARNETT
12 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-KELLS
Op J14 8x+33
18 09:55
9 Kings College School Boat Club - KCS-TAYLOR-MARSH
10 Brentford Boat Club - BRE-PROCACCINI
Op J14 8x+33
19 10:00
7 Kings College School Boat Club - KCS-DEL RIO VIRSEDA
8 Brentford Boat Club - BRE-APIKIAN
Op J14 8x+34
20 10:05
4 Emanuel School Boat Club - EMA-Carpenter
6 Kew House School Boat Club - KHS-RHODES
Op J14 8x+34
21 10:10 SF
112 Brentford Masters Rowing Club - BRM-PARNELL
113 Poplar Blackwall & District Rowing Club - PBD-LYU
114 Tideway Scullers School - TSS-ISOLA
Op 1x71
22 10:15 SF
115 Emanuel School Boat Club - EMA-GASKELL
116 Poplar Blackwall & District Rowing Club - PBD-BARTLETT
Op 1x71
23 10:20 SF
117 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-PEEL
118 Kew House School Boat Club - KHS-GRAHAM
Op 1x71
24 10:25 F
88 Putney Town Rowing Club - PTR-LOZANO LICONA (D)
90 Mortlake Anglian & Alpha Boat Club - MAA-CASSINI (E)
W MasD/E1x
25 10:40 F
101 Poplar Blackwall & District Rowing Club - PBD-GLINIECKI
103 Twickenham Rowing Club - TWK-Fitzpatrick
Op 4+
26 10:45
28 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-MIDDLETON
29 Emanuel School Boat Club - EMA-MEAD
Op J15 4x+42
27 10:50
39 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-HALL
40 1863 Club - TES-O’CONNOR
Op J14 4x+51
28 10:55
37 Emanuel School Boat Club - EMA-JENKINS
38 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-FOLEY
Op J14 4x+52
29 11:00
45 Emanuel School Boat Club - EMA-RADCLIFFE
46 Kew House School Boat Club - KHS-AYDIN
W J15 4+53
30 11:05
43 Brentford Boat Club - BRE-KINGSTONE
44 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-COWLING
W J15 4+54
31 11:10
51 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-TESSARIN
52 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-4
W J15 4x+58
32 11:15
49 Emanuel School Boat Club - EMA-RADCLIFFE-2
50 Brentford Boat Club - BRE-ROFF
W J15 4x+61
33 11:20 SF
10 Brentford Boat Club - BRE-PROCACCINI
12 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-KELLS
Op J14 8x+47
34 11:25 SF
4 Emanuel School Boat Club - EMA-Carpenter
7 Kings College School Boat Club - KCS-DEL RIO VIRSEDA
Op J14 8x+47
35 11:30 F
107 Kew House School Boat Club - KHS-DUFFY
111 St Pauls Girls School Boat Club - SPG
W 8+
36 11:35
57 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-ROBERTSON
58 Tideway Scullers School - TSS-WANG
W J14 4x+63
37 11:40 F
63 Brentford Boat Club - BRE-MITTON
66 Emanuel School Boat Club - EMA-TATHAM
Op J18 2-
38 11:45
59 Emanuel School Boat Club - EMA-COWELL
60 Kew House School Boat Club - KHS-BRADLEY
W J14 4x+62
39 11:50
55 Emanuel School Boat Club - EMA-VAN DEN BERGE
56 Kew House School Boat Club - KHS-WHITEHEAD
W J14 4x+63
40 11:55
33 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-LORENZI
34 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-GORMLEY
Op J15 4x+64
41 12:00
31 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-BRAID
32 Tideway Scullers School - TSS-MAXWELL
Op J15 4x+65
42 12:05
28 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-MIDDLETON
30 Brentford Boat Club - BRE-TABOJER-2
Op J15 4x+65
43 12:10
35 Kew House School Boat Club - KHS-APPLETON
36 Emanuel School Boat Club - EMA-FORD
Op J15 4x+64
44 12:25 SF
94 Sons of the Thames Rowing Club - Sons A
95 Fulham Reach Boat Club - FUL-MCDONALD
Op 4-56
45 12:30 SF
92 Thames Tradesmen's Rowing Club - TTR-GOODMAN
93 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-MAJOMI
Op 4-56
46 12:35 SF
79 Brentford Masters Rowing Club - BRM-CREIGHTON-3
80 Bentham Boat Club - BNT-KOEPP (E)
Op MasD/E 1x57
47 12:40 F
7 Kings College School Boat Club - KCS-DEL RIO VIRSEDA
10 Brentford Boat Club - BRE-PROCACCINI
Op J14 8x+
48 12:45 SF
77 Brentford Masters Rowing Club - BRM-GONZALEZ COTERA-3
78 Putney Town Rowing Club - PTR-CARROLL (E)
Op MasD/E 1x57
49 12:50 SF
98 Sons of the Thames Rowing Club - SON-BLAKELY
99 Putney Town Rowing Club - PTR-MORTIMER-2
W 4-78
50 12:55 SF
96 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-GREEN
97 Putney Town Rowing Club - PTR-HOOPER
W 4-78
51 13:00 SF
39 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-HALL
42 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-SPRANKLING
Op J14 4x+84
52 13:05 SF
37 Emanuel School Boat Club - EMA-JENKINS
41 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-WU
Op J14 4x+84
53 13:10 SF
46 Kew House School Boat Club - KHS-AYDIN
48 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-3
W J15 4+85
54 13:15 SF
43 Brentford Boat Club - BRE-KINGSTONE
47 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-2
W J15 4+85
55 13:20 F
23 Kew House School Boat Club - KHS-BUTLER
27 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-GASKAIN
Op J16 4+
56 13:25 F
93 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-MAJOMI
94 Sons of the Thames Rowing Club - Sons A
Op 4-
57 13:30 F
78 Putney Town Rowing Club - PTR-CARROLL (E)
80 Bentham Boat Club - BNT-KOEPP (E)
Op MasD/E 1x
58 13:35 SF
52 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-4
54 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-D'SOUZA
W J15 4x+86
59 14:40 SF
69 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-LIN-2
70 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-MARTIN
Op J15 2x66
60 14:45 SF
67 Brentford Boat Club - BRE-TABOJER
68 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-TALWAR
Op J15 2x66
61 14:50 SF
49 Emanuel School Boat Club - EMA-RADCLIFFE-2
53 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-DHARIWAL
W J15 4x+86
62 14:55 SF
60 Kew House School Boat Club - KHS-BRADLEY
61 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-FITTER
W J14 4x+83
63 15:00 SF
55 Emanuel School Boat Club - EMA-VAN DEN BERGE
58 Tideway Scullers School - TSS-WANG
W J14 4x+83
64 15:05 SF
33 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-LORENZI
36 Emanuel School Boat Club - EMA-FORD
Op J15 4x+91
65 15:10 SF
30 Brentford Boat Club - BRE-TABOJER-2
31 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-BRAID
Op J15 4x+91
66 15:15 F
67 Brentford Boat Club - BRE-TABOJER
70 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-MARTIN
Op J15 2x
67 15:20 SF
131 Vesta Rowing Club - VRC-WEATHERLEY
132 Sons of the Thames Rowing Club - SON-PHILLIPS
W 4+87
68 15:25 SF
129 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-COWLING-2
130 Barnes Bridge Ladies Rowing Club - Rowmeo and Juliets
W 4+87
69 15:30 SF
21 Brentford Masters Rowing Club - BRM-FREUNDLICH
22 Fulham Reach Boat Club - FUL-BOWMAN
W MasC 4x-89
70 15:35 SF
19 Tideway Scullers School - TSS-KENTISH
20 Putney Town Rowing Club - PTR-KING
W MasC 4x-89
71 15:40 F
112 Brentford Masters Rowing Club - BRM-PARNELL
116 Poplar Blackwall & District Rowing Club - PBD-BARTLETT
117 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-PEEL
Op 1x
72 15:45 SF
126 Vesta Rowing Club - VRC-TUCKER
127 Barnes Bridge Ladies Rowing Club - Marylin Monrows
128 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-GREEN-2
W 4+87
73 15:50 SF
16 London Rowing Club - LRC-MAHONEY
17 Putney Town Rowing Club - PTR-McGregor-MacDonald
18 Fulham Reach Boat Club - FUL-GLOSSOP
W MasC 4x-89
74 15:55 F
1 Kew House School Boat Club - KHS-KESSLER
2 Emanuel School Boat Club - EMA-GASKELL-2
3 St Pauls School Boat Club - SPS-SURI
Op J18 8+
75 16:00 F
81 Bentham Boat Club - BNT-BATES-2 (G)
82 Tideway Scullers School - TSS- Aquilina (F)
83 Brentford Masters Rowing Club - BRM-HUNT (F)
Op MasF/G 1x
76 16:05 SF
74 Emanuel School Boat Club - EMA-MONK
75 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-BROOKE TURNER
76 Tideway Scullers School - TSS-NAUGHTON
W J18 2-82
77 16:10 SF
71 Emanuel School Boat Club - EMA-PARKIN
72 Tideway Scullers School - TSS-OWENS
73 Kew House School Boat Club - KHS-OLIPHANT
W J18 2-82
78 16:15 F
96 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-GREEN
98 Sons of the Thames Rowing Club - SON-BLAKELY
W 4-
79 16:20 SF
124 1863 Club - TES-TOOLAN
125 Vesta Rowing Club - VRC-SHERIDAN
Op 8+92
80 16:25 SF
122 Putney Town Rowing Club - PTR-ICHIJIMA
123 Vesta Rowing Club - VRC-HANNAH
Op 8+92
81 16:30 SF
119 Thames Tradesmen's Rowing Club - TTR-GOODMAN-2
120 Furnivall Sculling Club - FSC-PRITCHARD
121 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-MAJOMI-3
Op 8+92
82 16:35 F
71 Emanuel School Boat Club - EMA-PARKIN
75 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-BROOKE TURNER
W J18 2-
83 16:40 F
58 Tideway Scullers School - TSS-WANG
60 Kew House School Boat Club - KHS-BRADLEY
W J14 4x+
84 16:45 F
41 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-WU
39 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-HALL
Op J14 4x+
85 16:50 F
43 Brentford Boat Club - BRE-KINGSTONE
48 St Pauls Girls School Boat Club - SPG-3
W J15 4+
86 16:55 F
49 Emanuel School Boat Club - EMA-RADCLIFFE-2
54 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-D'SOUZA
W J15 4x+
87 17:00 F
128 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-GREEN-2
129 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-COWLING-2
132 Sons of the Thames Rowing Club - SON-PHILLIPS
W 4+
88 17:05 F
13 Brentford Boat Club - BRE-REGAZZONI
14 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-SMITH
15 Emanuel School Boat Club - EMA-KAFFEL
W J14 8x+
89 17:10 F
17 Putney Town Rowing Club - PTR-McGregor-MacDonald
19 Tideway Scullers School - TSS-KENTISH
21 Brentford Masters Rowing Club - BRM-FREUNDLICH
W MasC 4x-
90 17:15 F
142 Putney Town Rowing Club - PTR- CLAYTON
143 Kings School Canterbury, The, Boat Club - KCA-BUTTERFILL
144 Putney Town Rowing Club - PTR-MAURY
W 2-
91 17:20 F
31 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-BRAID
33 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club - SWB-LORENZI
Op J15 4x+
92 17:25 F
120 Furnivall Sculling Club - FSC-PRITCHARD
123 Vesta Rowing Club - VRC-HANNAH
125 Vesta Rowing Club - VRC-SHERIDAN
Op 8+